PRODEJ -SLEVA - NEBYT. PROSTOR,, 432m², Český Brod - Liblice - nabídka prodeje domu 432 m2

PRODEJ -SLEVA - NEBYT. PROSTOR,, 432m², Český Brod - Liblice
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: BYLANSKÁ, LIBLICE
  • Velikost: 432 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.10.2020
  • Cena: 5 650 000 Kč
  • Kontakt: SIM S
  • E-mail: simona-312@centrum.cz
  • Telefon: -

PRODEJ -SLEVA - NEBYT. PROSTOR,, 432m², Český Brod - Liblice k prodeji objekt pro komerční využití i pro bydlení v Českém Brodě, Liblicích. Bytová jednotka má plochu 123 m2. Celková užitná plocha celého objektu je 732 m2. Objekt dříve sloužil jako víceúčelová tělocvična a společenský sál s restaurací. V nedávné době byl využíván jako sklad a prodejna. Obdobné využití je možné i dnes. Velký prostor sálu je v dobrém stavu připravený k okamžitému využití. Je zcela bez příček a vysoké stropy umožňují novému majiteli realizovat jakékoli představy o členění interiéru. Bytová jednotka prošla v nedávné době rekonstrukcí. Je umístěna v patře domu a má samostatný vchod v přízemí ze dvora objektu. Naleznete zde 4 neprůchozí pokoje, koupelnu, velkou kuchyni a samostatné WC. V úrovni bytu je umístěna ještě půda (dalších cca 60 m2), kam lze vestavět další místnosti. Samotný provoz bytové jednotky je zcela oddělený od komerční části a to včetně samostatné kotelny. Objekt má vstup přímo z ulice, před objektem je bezproblémové stání. Na zahradě objektu je ještě umístěna plechová garáž a dílna. Celková výměra pozemku je 1378 m2. Nízká cena společně s blízkostí Prahy (cca 20 km po D11), dělá z této nemovitosti velice atraktivní zboží. Rozhodně doporučujeme pro zájemce, kteří potřebují velkou provozovnu nebo sklad za nižší cenu v blízkosti Prahy a zároveň potřebují vyřešit bydlení. Detailní informace: PŮVODNÍ CENA - 5 900 000 Kč SLEVA NOVÁ CENA - 5 650 000 Kč Kategorie - Obchodní prostory Lokalita - Bylanská, Český Brod - Liblice Okres - Kolín Velikost - 4 pokoje Plocha užitná - 432 m² Plocha pozemku - 468 m² Plocha zastavěná - 468 m² Počet podlaží 1 Stav objektu - Dobrý Budova - Cihlová Typ domu - Patrový Poloha objektu - Rohový En. náročnost - b. G (PENB nedodán) Parkovaní - Ano Komunikace - Asfaltová Telekomunikace - Telefon Doprava - Silnice Voda - Dálkový vodovod Elektřina - 230V Plyn - Plynovod Odpad - Septik Topení - Ústřední plynové. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PROHLÍDKU A INFORMACE .POŠLETE PROSÍM I TEL.KONTAKT .TATO NABÍDKA NEPLATÍ PRO RK .

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům LIBLICE, prodej LIBLICE, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí LIBLICE, dům LIBLICE, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům LIBLICE bez realitky, BYLANSKÁ LIBLICE, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům LIBLICE. Požadovaná cena nemovitosti je 5 650 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-sleva-nebyt-prostor-432m-cesky-brod-liblice.

Pro více informací kontaktujte SIM S (soukromý inzerent), e-mail: simona-312@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 22.10.2020.

Fotogalerie: PRODEJ -SLEVA - NEBYT. PROSTOR,, 432m², Český Brod - Liblice - prodej dům 432 m2 BYLANSKÁ LIBLICE

Umístění na mapě: PRODEJ -SLEVA - NEBYT. PROSTOR,, 432m², Český Brod - Liblice - prodej dům 432 m2 BYLANSKÁ LIBLICE