PRODEJ - SLEVA- SUCHOVSKÉ MLÝNY I NA SPLÁTKY ZA ZVÝHODNĚNOU CENU - nabídka prodeje domu 55 m2

PRODEJ - SLEVA- SUCHOVSKÉ MLÝNY I NA SPLÁTKY ZA ZVÝHODNĚNOU CENU
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Suchov
  • Velikost: 3+1, 55 m2
  • Aktualizace inzerátu: 30.09.2020
  • Cena: 2 900 000 Kč
  • Kontakt: S G
  • E-mail: simona-23@centrum.cz
  • Telefon: -

PRODEJ - SLEVA- SUCHOVSKÉ MLÝNY I NA SPLÁTKY ZA ZVÝHODNĚNOU CENU . Jedná se o zděný rodinný dům o zastavěné ploše 55m2 a celkové užitné ploše přibližně 120m2. v přízemí se nachází garáž, prádelna, sklad a místnost na posezení. V 1.patře se nachází obývací pokoj s balkónem po celé délce domu, kuchyň, ložnice a sociální zařízení. V obytném podkroví je komora a velká místnost s lodžií, ze které je nádherný výhled do údolí. Za domem se nachází dílna o ploše 20m2, Ve které je studna. nad dílnou je sklad. další studna se nachází ve spodní části pozemku. Vytápění je elektrickými přímotopy a krbovými kamny. odpady jsou svedené do jímky. Na svažité zahradě o velikosti přibližně 4 300m2 je přibližně 70 ovocných stromů a 85 stromů jehličnatých. Nemovitost se nachází na okraji obce suchovské mlýny, která leží na okraji chráněné krajinné oblasti bílé Karpaty na předhůří velké javořiny. základní služby jsou dostupné přímo v obci případně ve 3 km vzdáleném Suchově. zajištění splátek . Obec Hodonín Ulice Povaha inzerátu prodej Druh domu rodinný Dům Dispozice domu 3+1 Podlahová plocha 120 m² velikost parcely 4300 m² materiál budovy cihla Stav nemovitosti dobrý Vybavenost domu kompletně zařízeno Druh umístění klidná část obce poloha domu samostatný počet podlaží 2 možnost parkování garáž energetická třída g Vlastnosti nemovitosti : plocha Užitná plocha: 120 m2 Zastavěná plocha: 55 m2 Základní vlastnosti technologie výstavby: cihlová Stav objektu: dobrý Poloha objektu: samostatný Umístění objektu: polosamota Celkový počet podlaží: 2 Počet pokojů: 3 pokoje Příslušenství a vybavení: garáž: ano parkoviště: ano včetně vybavení: ano balkón: ano půdní vestavba: ano sklep: ne sítě a energie: elektro 230v: ano elektro 400v: ano vodovod: ano vlastní vodní zdroj: ano jímka: ano topení lokální: ano topení elektro: ano topení tuhá paliva: ano Energie : třída energetické náročnosti budovy: g - mimořádně nehospodárná energetická certifikace: neuvedeno energetická náročnost: 0 kwh/m2 za rokobčanská vybavenost : autobus: ano školka: ano škola: ano lékař:ano pošta:ano obchody: ano služby: ano V případě zájmu o prohlídku a informace . pište a zanechte tel.kontakt. Tato nabídka neplatí pro rk.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Suchov, prodej Suchov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Suchov, dům Suchov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Suchov bez realitky, Suchov, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Suchov. Požadovaná cena nemovitosti je 2 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-sleva-suchovske-mlyny-i-na-splatky-za-zvyhodnenou-cenu.

Pro více informací kontaktujte S G (soukromý inzerent), e-mail: simona-23@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 30.09.2020.

Fotogalerie: PRODEJ - SLEVA- SUCHOVSKÉ MLÝNY I NA SPLÁTKY ZA ZVÝHODNĚNOU CENU - prodej dům 3+1, 55 m2 Suchov

Umístění na mapě: PRODEJ - SLEVA- SUCHOVSKÉ MLÝNY I NA SPLÁTKY ZA ZVÝHODNĚNOU CENU - prodej dům 3+1, 55 m2 Suchov