Prodej slunného bytu po rekonstrukci - nabídka prodeje bytu 772 m2

Prodej slunného bytu po rekonstrukci
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Kraiczova , Valašské Meziříčí
  • Velikost: 3+1, 772 m2
  • Aktualizace inzerátu: 26.10.2022
  • Cena: 3 990 000 Kč
  • Kontakt: Zuzana Bělocká
  • E-mail: funfunky@centrum.cz
  • Telefon: 602405165

Byt 3+1 (77 m2) v os. vlastnictví, v centru města Valašské Meziříčí (ulice Kraiczova 1040), 2. patro, s lodžií, sklepní kóji, přístupem do kolárky, obchod po-ne , 6-20 je hned vedle domu, ZŠ a MŠ jen přes cestu, dále pak v okruhu pár kroků pekárna, kadeřnictví, dětský bazar, zverimex. Z okna kuchyně a obýváku vidíte přímo na hřiště. Kousek níže v "dolíčku" je o něco větší hřiště, kde také částečně dohlédnete. Byt je typově větší , než jsou byty například na Křižné. Do každého z pokojů můžete vejít přímo z chodby. Obývák s kuchyní jsou průchozí. Z ložnic je výhled na rodinné domky směrem k Hlucháku a okolí, takže budoucí majitel bude ušetřen koukání sousedům do oken. Stejně tak lodžie je namířena k Hlucháku a výhledu na Lhoty. Byt jsme koupili v roce 2018, kdy koncem roku proběhla celková rekonstrukce. Komplet nová elektrika, omítky, zděné jádro, vana a celkově koupelna, podlahy v celém bytě, interiérové dveře, na chodbě a v kuchyni nové sádrokartonové podhledy a ledky, kuchyňská linka, trouba a obklad jsou také nové. Dále pak ještě před touto rekonstrukcí proběhla výměna původních oken za plastová okna s žaluziemi , dům je zateplený a koncem října tohoto roku by měl být hotový i nový výtah. Sousedé jsou v našem vchodě a celkově v domě i okolí spíše starší důchodci a občas nějaká mladá rodina. Všichni ve vchodě jsou stálí vlastníci, mám dojem, že ani jeden byt není nájemní, takže se tady nestřídají lidé jako v některých jiných domech. (Což prakticky vylučuje možnost, že se vedle Vás nastěhuje nějaký nedobrý, hlučný , nepořádný soused ) Odvedli jsme na bytě opravdu kus práce , proto je cena o něco vyšší oproti bytům v původním stavu. Kdo už někdy byt rekonstruoval, tak jistě ocení spíše opravený byt. Ceny materiálu a živnostníků šly tak nahoru, že neušetříte, pokud koupíte byt v původním stavu a dáte se do oprav. (A při opravách taky dost možná přijdete o nervy). Proto pouvažujte, jestli náš byt není to právé právě pro Vás. Při extra rychlém jednání je možná sleva.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Valašské Meziříčí, prodej Valašské Meziříčí, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Valašské Meziříčí, byt Valašské Meziříčí, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Valašské Meziříčí bez realitky, Kraiczova Valašské Meziříčí, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Valašské Meziříčí. Požadovaná cena nemovitosti je 3 990 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-slunneho-bytu-po-rekonstrukci.

Pro více informací kontaktujte Zuzana Bělocká (soukromý inzerent), e-mail: funfunky@centrum.cz, telefon: 602405165. Inzerát byl aktualizován dne 26.10.2022.

Fotogalerie: Prodej slunného bytu po rekonstrukci - prodej byt 3+1, 772 m2 Kraiczova Valašské Meziříčí

Prodej slunného bytu po rekonstrukci 1 Prodej slunného bytu po rekonstrukci 2 Prodej slunného bytu po rekonstrukci 3 Prodej slunného bytu po rekonstrukci 4 Prodej slunného bytu po rekonstrukci 5 Prodej slunného bytu po rekonstrukci 6 Prodej slunného bytu po rekonstrukci 7 Prodej slunného bytu po rekonstrukci 8 Prodej slunného bytu po rekonstrukci 9 Prodej slunného bytu po rekonstrukci 10