PRODEJ SOUBORU 2 BYTŮ V DĚČÍNĚ 2 - nabídka prodeje bytu 142 m2

PRODEJ SOUBORU 2 BYTŮ V DĚČÍNĚ 2
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: PŘÍKRÁ , DĚČÍN
  • Velikost: 4+1 a větší, 142 m2
  • Aktualizace inzerátu: 27.07.2021
  • Cena: 2 621 000 Kč
  • Kontakt: S G
  • E-mail: simona-23@centrum.cz
  • Telefon: -

Prodej bytu Atypický v osobním vlastnictví 142 m², Děčín ulice Příkrá, Děčín – část obce Děčín II-Nové Město Prodej souboru dvou bytů v Děčíně Hledáte zajímavou možnost investice do nemovitosti za velmi atraktivní cenu, v tom případě nabízíme ke koupi soubor dvou bytů v domě, který je pečlivě udržován v klidné ulici v širším centru Děčína s výbornou dopravní obslužností První byt s podlahovou plochou 70 m2 je v prvním nadzemním podlaží domu a aktuálně je rozdělen na dvě plně funkční a velmi pěkně zrekonstruované bytové jednotky (obě s dispozicí 1+1) se samostatnými vstupy, samostatnými sociálními zařízeními včetně oddělených měřičů spotřeby energií. Jedna bytová jednotka má podlahovou plochu 40 m2, druhá má podlahovou plochu 30 m2. Opětovné spojení do jedné bytové jednotky je samozřejmě možné. Druhý byt je půdní vestavba s podlahovou plochou 72 m2 a zamýšlenou dispozicí 2+1. Tento byt si může nový majitel kompletně stavebně upravit dle svých představ. S ohledem na rozměry prostor je možné zrealizovat ještě zvýšené patro, čímž dojde k navýšení podlahové plochy. Novému majiteli nabízíme pro inspiraci kompletní výkresovou dokumentaci k vybudování plně funkční půdní vestavby, včetně v minulosti vydaného stavebního povolení, které aktuálně pozbylo platnosti. Samostatný prodej bytů není dle požadavků současného majitele možný. Prohlídky obou bytů budou organizovány po domluvě se současnými nájemníky bytových jednotek v prvním podlaží domu. Číslo podlaží: 1 Počet podlaží v objektu: 3 Celková plocha: 142 m² Druh objektu: Cihlová Stav objektu: Dobrý Vlastnictví: Osobní Druh stavby: Ostatní Počet bytů celkem: 3 K nastěhování: 11. 3. 2021 Odpad: Kanalizace Plyn: Plynovod Umístění objektu: Centrum obce Energetická náročnost budovy: G CENA :2 621 000,-Kč V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PROHLÍDKU A INFORMACE ,PIŠTE A ZANECHTE TEL.KONTAKT TATO NABÍDKA NEPLATÍ PRO RK

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt DĚČÍN , prodej DĚČÍN , prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí DĚČÍN , byt DĚČÍN , bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt DĚČÍN bez realitky, PŘÍKRÁ DĚČÍN , byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt DĚČÍN . Požadovaná cena nemovitosti je 2 621 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-souboru-2-bytu-v-decine-2.

Pro více informací kontaktujte S G (soukromý inzerent), e-mail: simona-23@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 27.07.2021.

Fotogalerie: PRODEJ SOUBORU 2 BYTŮ V DĚČÍNĚ 2 - prodej byt 4+1 a větší, 142 m2 PŘÍKRÁ DĚČÍN