PRODEJ SP, 9.914m², MIROTICE , OKRES -PÍSEK - nabídka prodeje pozemku 9914 m2

PRODEJ SP, 9.914m², MIROTICE , OKRES -PÍSEK
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Mirotice
  • Velikost: 9914 m2
  • Aktualizace inzerátu: 30.11.2020
  • Cena: 1 999 000 Kč
  • Kontakt: SIM S
  • E-mail: simona-312@centrum.cz
  • Telefon: -

PRODEJ SP, 9.914m², MIROTICE , OKRES -PÍSEK Prodáme stavební pozemek o výměře 2900 m2 a ornou půdu o výměře 7014 m2 v Miroticích v okrese Písek. Pozemek je na vyvýšeném místě na levém břehu řeky Lomnice, s krásným výhledem na centrum města. Leží mimo záplavové území, je rovinatý, orientovaný na jih a přístupný z obecní komunikace. Podle územního plánu je určen pro výstavbu prostorného domu, rodinné farmy, zemědělské usedlosti nebo penzionu. Strategicky výhodná poloha pozemku zajistí budoucímu majiteli prostor, klid a maximální soukromí. V dosahu jsou sítě elektro, kanalizace a vodovodu. Je možné vybudovat vlastní studnu nebo vrt. Mirotice leží v úrodné krajině nedaleko Blatné, Písku a Strakonic. V obci je základní občanská vybavenost včetně pošty, ZŠ a MŠ. Dálnice D4 spojuje tuto oblast s Prahou a Českými Budějovicemi. K tomuto pozemku je možné přikoupit ornou půdu, pastviny a louky v blízkém okolí. Komunikace Asfaltová Doprava Dálnice V PŘÍPADĚ ZÁJMU O DALŠÍ INFORMACE A PROHLÍDKU ,PIŠTE A UZANECHTE TEL.KONTAKT . TATO NABÍDKA NENÍ URČENA PRO RK .

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Mirotice, prodej Mirotice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Mirotice, pozemek Mirotice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Mirotice bez realitky, Mirotice, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Mirotice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 999 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-sp-9-914m-mirotice-okres-pisek.

Pro více informací kontaktujte SIM S (soukromý inzerent), e-mail: simona-312@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 30.11.2020.

Fotogalerie: PRODEJ SP, 9.914m², MIROTICE , OKRES -PÍSEK - prodej pozemek 9914 m2 Mirotice

Umístění na mapě: PRODEJ SP, 9.914m², MIROTICE , OKRES -PÍSEK - prodej pozemek 9914 m2 Mirotice