PRODEJ SP -940 m2 -NESPEKY - nabídka prodeje pozemku 940 m2

PRODEJ SP -940 m2 -NESPEKY
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , NESPEKY
  • Velikost: 940 m2
  • Aktualizace inzerátu: 19.09.2021
  • Cena: 3 499 000 Kč
  • Kontakt: SIM S
  • E-mail: simona-312@centrum.cz
  • Telefon: -

Prodej stavebního pozemku 940 m² nespeky, okres benešov nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 940 m2 v obci nespeky, v její velmi klidné části potočiny, nedaleko známého golfového areálu loreta golf club. na pozemku je již zpracována architektonická studie rodinného domu respektující veškeré místní regulativy a místní specifika. studii zpracoval uznávaný architekt jan rampich a je součástí prodeje pozemku. tento rovinatý pozemek navazuje z jedné strany na zástavbu rodinných domů. v severní části, podél místní komunikace, se pozemek zvedá do úzkého svahu na úroveň komunikace. přístup na pozemek je zajištěn přes nově vyasfaltovanou obecní komunikaci. v obecní komunikaci jsou nově položeny vodovod a elektřina. vodovodní přípojky k jednotlivým domům a pozemkům budou realizovány v horizontu 2-3 měsíců. splaškovou vodu je potřeba řešit čov nebo jímkou. připojení na veřejnou kanalizaci obec plánuje v následujících letech. pozemek není oplocený. obec nespeky je velice vyhledávanou lokalitou pro rekreaci i rezidenční bydlení blízko přírody na řece sázavě. přesto nabízí pohodlné bydlení stále blízko prahy. okolní krajina plná lesů a luk podél řeky sázavy poskytuje veškeré zázemí pro pasivní odpočinek i aktivní rekreaci, například v nedalekém golfovém areálu. obec nespeky je velmi dobře dostupná do prahy přes d1 za cca 25 minut. směr benešova za 10 minut. obdobně jsou tato města dobře dostupná pravidelným autobusovým spojem v intervalu 1 hodina. dobrou dopravní dostupnost potom doplňuje intenzivní vlaková doprava (pid - pražská integrovaná doprava) z cca 2km vzdálených čerčan. zde je k dispozici i převážná většina sociálních služeb, obchodů i základní a mateřská škola. majitel si vyhrazuje možnost úpravy ceny. přijďte se sami přesvědčit, jaké pěkné a klidné bydlení tento pozemek nabízí. celková cena:3 499 000 kč za nemovitost cena za m²:3 722 kč plocha pozemku:940 m2 doprava: vlak, dálnice, silnice, autobus komunikace:asfaltová v případě zájmu o prohlídku a informace ,pište a zanechte tel.kontakt. tato nabídka neplatí pro rk . děkuji

Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti , bezplatná inzerce nabídka, inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek NESPEKY, prodej NESPEKY, prodej , nabídka nemovitostí NESPEKY, pozemek NESPEKY, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek NESPEKY , NESPEKY, pozemek , inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek NESPEKY. Požadovaná cena nemovitosti je 3 499 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-sp-940-m2-nespeky.

Pro více informací kontaktujte SIM S e-mail: simona-312@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 19.09.2021.

Fotogalerie: PRODEJ SP -940 m2 -NESPEKY - prodej pozemek 940 m2 NESPEKY