PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY okr. TÁBOR - nabídka prodeje pozemku 666 m2

PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY okr. TÁBOR
 • Typ nemovitosti: pozemek
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Dolní Hořice, Dolní Hořice
 • Velikost: 666 m2
 • Aktualizace inzerátu: 03.06.2019
 • Cena: 300 000 Kč
 • Kontakt: Radek Kalaš
 • E-mail: ternijo@post.cz
 • Telefon: 601116870

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej dvou stavebních parcel v obci Dolní Hořice, v okrese Tábor. Parcely mají podobné výměry, první z parcel má výměru 666m2., druhá parcela disponuje výměrou 658m2. Parcely se dají prodat i jako jeden stavební pozemek dohromady. Elektřina, voda, plyn na pozemku. Nutno zřídit čističku odpadních vod, příjezdová komunikace přímo až k pozemkům, viz foto. Pozemky jsou rovinatého charakteru, jsou zatravněny. Dle územního plánu obce, jsou parcely k určeny jak pro rodinnou tak i rekreační výstavbu. Ideální místo pro výstavbu rodinného bydlení, v obci se nachází obchod, obecní úřad, pracovní příležitost v místním ZD, v obci kulturní vyžití. Velmi dobré autobusové spojení jak na Chýnov(cca 3km., v Chýnově škola, školka, zdravotnické zařízení, obchody, bankomat, veškerá občanská vybavenost), Tábor, okresní město(cca 15km) tak na Pacov(cca 12km). Cena jedné parcely je 300 000,-Kč., pro více informací volejte na tel. 721 901 348, děkujeme.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Dolní Hořice, prodej Dolní Hořice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Dolní Hořice, pozemek Dolní Hořice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Dolní Hořice bez realitky, Dolní Hořice Dolní Hořice, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Dolní Hořice. Požadovaná cena nemovitosti je 300 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-stavebni-parcely-okr-tabor.

Pro více informací kontaktujte Radek Kalaš (soukromý inzerent), e-mail: ternijo@post.cz, telefon: 601116870. Inzerát byl aktualizován dne 03.06.2019.

Fotogalerie: PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY okr. TÁBOR - prodej pozemek 666 m2 Dolní Hořice Dolní Hořice

PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY okr. TÁBOR 1 PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY okr. TÁBOR 2 PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY okr. TÁBOR 3 PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY okr. TÁBOR 4 PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY okr. TÁBOR 5 PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY okr. TÁBOR 6 PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY okr. TÁBOR 7 PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY okr. TÁBOR 8