Prodej Stavební pozemek, Pazderna - nabídka prodeje pozemku 2313 m2

Prodej Stavební pozemek, Pazderna
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Pazderna
  • Velikost: 2313 m2
  • Aktualizace inzerátu: 28.06.2020
  • Cena: 1 966 050 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Hledáte pozemek ke stavbě rodinného domu? Už nemusíte. Volejte ihned na 602 732 968 a domluvte si prohlídku. Nabízíme prodej rozlehlého slunného pozemku o velikosti 2.313 m2 v obci Pazderna v okrese Frýdek-Místek. Rovinatý pozemek je určen územním plánem k výstavbě rodinného domu. Jelikož se na oploceném pozemku nachází dřevěná chatka, lze pozemek využít i k rekreačním účelům. Na pozemku jsou vzrostlé ovocné stromy, kde již na podzim můžete sklidit svou úrodu ovoce. Máte rádi procházky krajinou a letní koupání? Žermanická přehrada je od pozemku vzdálena 3 km. Krásnou procházku či pohodovou jízdu na kole si tak můžete dopřávat i s dětmi bez nutnosti cestování autem. Čistá vodní plocha, kterou v dáli lemuje panorama hor, Vás doslova uchvátí. Na své si přijdou i milovníci rybaření. Kudy pak dál? Na hrázi je křižovatka mnoha turistických stezek a cyklotras, z nichž některé jsou naučné. Na severním břehu přehrady, se na ploše 2 ha nachází přírodní památka Žermanický lom, jehož mokřady oplývají vzácnou flórou a faunou. Možná, že když budete mít štěstí, spatříte tu vzácného čolka velkého. Na tomto místě zapomenete na hektický běh civilizace se všemi negativními dopady a naberete pozitivní energii pro každodenní pracovní povinnosti. Více informací k pozemku Vám sdělí realitní makléř. Kde budete svůj nový domov stavět Vy?

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Pazderna, prodej Pazderna, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Pazderna, pozemek Pazderna, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Pazderna od realitky, Pazderna, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Pazderna. Požadovaná cena nemovitosti je 1 966 050 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-stavebni-pozemek-pazderna.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 28.06.2020.

Fotogalerie: Prodej Stavební pozemek, Pazderna - prodej pozemek 2313 m2 Pazderna

Prodej Stavební pozemek, Pazderna 1 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 2 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 3 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 4 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 5 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 6 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 7 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 8 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 9 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 10 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 11 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 12 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 13 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 14 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 15 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 16 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 17 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 18 Prodej Stavební pozemek, Pazderna 19

Umístění na mapě: Prodej Stavební pozemek, Pazderna - prodej pozemek 2313 m2 Pazderna


Podobné nemovitosti