Prodej stavební pozemek, Sedlnice - nabídka prodeje pozemku 1740 m2

Prodej stavební pozemek, Sedlnice
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Sedlnice
  • Velikost: 1740 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.01.2024
  • Cena: 2 088 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Hledáte pozemek v klidném místě obce Sedlnice v okrese Nový Jičín? Nabízíme k prodej mírně svažitý stavební pozemek o velikosti 1.740 m2 určený ke stavbě rodinného domu. Přístup na pozemek je zajištěn z místní obecní komunikace. Velikostí je pozemek ideální pro venkovní vyžití nebo ho můžete rozdělit na dvě části a postavit zde 2 domy pro Vaší početnou rodinu nebo si vyberete svého souseda. V Sedlnicích najdeme základní občanskou vybavenost - mateřskou a základní školu, obchod nebo třeba poštu, saunu, knihovnu a praktického lékaře. Dopravní spojení do práce a za nákupy a kulturou zajistí autobusové a vlakové spojení. Můžete využít blízkost dálnice D1 a D 48 a rychle dojet do Ostravy, Frýdku-Místku nebo Nového Jičína. Za pár minut dojedete do Studénky, Příboru nebo průmyslové zóny v Mošnově. Elektřina, voda a plyn jsou v blízkosti pozemku. Přístup na pozemek je z obecní cesty. Nabízíme kompletní služby výstavby rodinného domu od projektu po stavební povolení až po kolaudaci. Samozřejmostí je zajištění financování. O tom, jak by mohlo Vaše nové bydlení vypadat, se můžete přesvědčit z pohodlí Vašeho domova ve vizualizaci nebo videoprohlídce https://youtu.be/NzLMTdxbIyQ Pokud Vás tato nabídka zaujala, pro bližší informace kontaktujte Jirku Váhalu a poté se s Vámi rád domluvím na termínu prohlídky.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Sedlnice, prodej Sedlnice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Sedlnice, pozemek Sedlnice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Sedlnice od realitky, Sedlnice, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Sedlnice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 088 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-stavebni-pozemek-sedlnice.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 22.01.2024.

Fotogalerie: Prodej stavební pozemek, Sedlnice - prodej pozemek 1740 m2 Sedlnice

Prodej stavební pozemek, Sedlnice 1 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 2 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 3 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 4 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 5 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 6 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 7 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 8 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 9 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 10 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 11 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 12 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 13 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 14 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 15 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 16 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 17 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 18 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 19 Prodej stavební pozemek, Sedlnice 20