Prodej stavebních pozemků – Velký Týnec, okr. Olomouc - nabídka prodeje pozemku 3944 m2

Prodej stavebních pozemků – Velký Týnec, okr. Olomouc
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Bystřická, Velký Týnec
  • Velikost: 3944 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.08.2019
  • Cena: 1 200 Kč
  • Kontakt: Vladimír PAZDERA
  • E-mail: vladimir.pazdera@velkabystrice.cz
  • Telefon: 602382256

V zastoupení majitelů nabízím k prodeji 2 slunné pozemky v klidné části obce Velký Týnec, a to p.č. 1193 o výměře 508 m2 a p.č. 1194/1 o výměře 3.944 m2 za cenu 1.200 Kč/m2. Pozemky se nachází v těsném sousedství města Olomouce a OC Olympie. Jsou vhodné např. pro vybudování dvou penzionů malometrážními byty. Penzion A s 15ti byty na p.č. 1194/1 a Penzion B s 6ti byty na p.č. 1193. Na výstavbu „Penzionu A“ je již vydáno stavební povolení (projektová dokumentace je v rámci kupní ceny). Možnost stavby „Penzionu B“ je ve stádiu zpracování PD, základy připraveny. Přístup z veřejné komunikace. Elektřina, plyn, obecní vodovod a kanalizace na hranici pozemků, na pozemku p.č. 1194/1 je vlastní studna. V obci je školka, škola, lékař, kino, dobrá dostupnost autobusem i autem do Olomouce. Veškeré detailní informace včetně platného stavebního povolení a územního rozhodnutí jsou k dispozici na vyžádání.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Velký Týnec, prodej Velký Týnec, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Velký Týnec, pozemek Velký Týnec, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Velký Týnec bez realitky, Bystřická Velký Týnec, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Velký Týnec. Požadovaná cena nemovitosti je 1 200 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-stavebnich-pozemku-velky-tynec-okr-olomouc.

Pro více informací kontaktujte Vladimír PAZDERA (soukromý inzerent), e-mail: vladimir.pazdera@velkabystrice.cz, telefon: 602382256. Inzerát byl aktualizován dne 12.08.2019.

Fotogalerie: Prodej stavebních pozemků – Velký Týnec, okr. Olomouc - prodej pozemek 3944 m2 Bystřická Velký Týnec

Prodej stavebních pozemků – Velký Týnec, okr. Olomouc 1 Prodej stavebních pozemků – Velký Týnec, okr. Olomouc 2 Prodej stavebních pozemků – Velký Týnec, okr. Olomouc 3 Prodej stavebních pozemků – Velký Týnec, okr. Olomouc 4 Prodej stavebních pozemků – Velký Týnec, okr. Olomouc 5 Prodej stavebních pozemků – Velký Týnec, okr. Olomouc 6 Prodej stavebních pozemků – Velký Týnec, okr. Olomouc 7 Prodej stavebních pozemků – Velký Týnec, okr. Olomouc 8 Prodej stavebních pozemků – Velký Týnec, okr. Olomouc 9