Prodej stavebního pozemku - nabídka prodeje pozemku 66262 m2

Prodej stavebního pozemku
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Petrovice
  • Velikost: 66262 m2
  • Aktualizace inzerátu: 19.06.2023
  • Cena: 12 400 000 Kč
  • Kontakt: Martina Kroupová
  • E-mail: kroupova@invbuild.cz
  • Telefon: 1722224895

Se svolením majitelky Vám nabízíme k prodeji exkluzivní soubor pozemků o celkové výměře 6 626 m2 na území obce Petrovice, která se nachází v přírodou oplývajícím prostředí Planské a Rakovnické pahorkatiny, pouze 8 km od okresního města Rakovník, kde najdete veškerou potřebnou infrastrukturu. V samotných Petrovicích se nachází potraviny, pošta, knihovna, autobusová i vlaková zastávka, částečně jsou zajištěné i lékařské služby a okolí nabízí příjemné prostředí pro vycházky a výlety. Do budoucna je v obci připravena výstavba nových bytových jednotek, welnes středisko. Pozemek je už nyní z části stavební a počítá se rovněž s převedením zbylé části (v současnosti vedené jako orná půda) na stavební parcelu. Přímo na pozemku se nachází veškeré inženýrské sítě a přípojky. Nechybí ani kanalizace. V současné době stojí na parcele zkolaudovaná dílna, kterou zajisté zužitkujete během i po realizaci potenciální výstavby. Nového majitele potěší i situování parcel na rovině a přístupová cesta přímo z veřejné komunikace.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Petrovice, prodej Petrovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Petrovice, pozemek Petrovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Petrovice od realitky, Petrovice, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Petrovice. Požadovaná cena nemovitosti je 12 400 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-stavebniho-pozemku-11.

Pro více informací kontaktujte Martina Kroupová (makléř / RK), e-mail: kroupova@invbuild.cz, telefon: 1722224895. Inzerát byl aktualizován dne 19.06.2023.

Fotogalerie: Prodej stavebního pozemku - prodej pozemek 66262 m2 Petrovice

Prodej stavebního pozemku 1 Prodej stavebního pozemku 2 Prodej stavebního pozemku 3 Prodej stavebního pozemku 4