Prodej stavebního pozemku 1550 m² - ZVOLE - nabídka prodeje pozemku 1550 m2

Prodej stavebního pozemku 1550 m² - ZVOLE
 • Typ nemovitosti: pozemek
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: V Jezerách, Zvole
 • Velikost: 1550 m2
 • Aktualizace inzerátu: 28.08.2019
 • Cena: 6 510 000 Kč
 • Kontakt: Radka Zellnerová
 • E-mail: zellnerova@gmail.com
 • Telefon: 737647021

Exkluzivně nabízím k prodeji rovinatý pozemek na okraji malebné obce Zvole - Praha západ. Atraktivní pozemek ve tvaru L nabízí veškeré výhody klidného bydlení stranou od ruchu velkoměsta, zároveň s velmi dobrou dopravní dostupností do hl. města – 6 km Pražský okruh, PID bus 331, 333, 7 km budoucí konečná stanice nové linky metra D. Přístupová asfaltová komunikace je slepá, slouží pouze jako cyklostezka a přístup k nemovitosti. Pozemky za touto silnicí jsou vedené jako zemědělské a nejsou dle nového územního plánu určeny k zástavbě. Velikost prodávaného pozemku umožňuje postavit prostorný rodinný dům, dvojdům nebo vícegenerační dům. Elektrická přípojka se nachází na pozemku, přípojky na vodu a kanalizaci v bezprostřední blízkosti. Oblast je bohatá na spodní vody, je tedy možné vybudovat i vlastní studnu. Přímo v obci je dobrá občanská vybavenost v podobě ZŠ, MŠ, zdravotnických zařízení, obchodu, pošty, knihovny a dalších služeb. Krásná lokalita nad údolím Vltavy nabízí mnoho zajímavostí, vybízí k výletům na kole i pěší turistice. Možnost financování hypotéčním úvěrem, se kterým Vám ráda pomohu. Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte mne pro více informací.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Zvole, prodej Zvole, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Zvole, pozemek Zvole, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Zvole od realitky, V Jezerách Zvole, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Zvole. Požadovaná cena nemovitosti je 6 510 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-stavebniho-pozemku-1550-m-zvole.

Pro více informací kontaktujte Radka Zellnerová (makléř / RK), e-mail: zellnerova@gmail.com, telefon: 737647021. Inzerát byl aktualizován dne 28.08.2019.

Fotogalerie: Prodej stavebního pozemku 1550 m² - ZVOLE - prodej pozemek 1550 m2 V Jezerách Zvole

Prodej stavebního pozemku 1550 m² - ZVOLE 1 Prodej stavebního pozemku 1550 m² - ZVOLE 2 Prodej stavebního pozemku 1550 m² - ZVOLE 3