Prodej stavebního pozemku ve Lhotách u Potštejna - nabídka prodeje pozemku 1348 m2

Prodej stavebního pozemku ve Lhotách u Potštejna
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Lhoty u Potštejna, Lhoty u Potštejna
  • Velikost: 1348 m2
  • Aktualizace inzerátu: 17.01.2023
  • Cena: 2 200 000 Kč
  • Kontakt: Hana Zářecká
  • E-mail: zarecka.hanka@gmail.com
  • Telefon: 608228247

Prodám stavební pozemek o celkové výměře 1 348 m2 v obci Lhoty u Potštejna, který je určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek je umístěn na okraji obce a je součástí zástavby nových rodinných domů. Pozemek je rovinatý, slunný a je situován s výhledem na poutní místo Homole. Na hranici pozemku jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě jako je veřejná kanalizace, vodovod, elektřina, plyn. V rámci obce Lhoty u Potštejna je bohatá občanská vybavenost zahrnující mateřskou školku, základní školu, obecní úřad, poštu, obchod s potravinami a hostinec. Z obce Lhoty u Potštejna je výborná dostupnost do okolních měst jako je Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Choceň, Vamberk. V neposlední řadě je odsud i skvělá dostupnost do závodu Škoda auto Kvasiny.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Lhoty u Potštejna, prodej Lhoty u Potštejna, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Lhoty u Potštejna, pozemek Lhoty u Potštejna, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Lhoty u Potštejna bez realitky, Lhoty u Potštejna Lhoty u Potštejna, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Lhoty u Potštejna. Požadovaná cena nemovitosti je 2 200 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-stavebniho-pozemku-ve-lhotach-u-potstejna.

Pro více informací kontaktujte Hana Zářecká (soukromý inzerent), e-mail: zarecka.hanka@gmail.com, telefon: 608228247. Inzerát byl aktualizován dne 17.01.2023.

Fotogalerie: Prodej stavebního pozemku ve Lhotách u Potštejna - prodej pozemek 1348 m2 Lhoty u Potštejna Lhoty u Potštejna

Prodej stavebního pozemku ve Lhotách u Potštejna 1 Prodej stavebního pozemku ve Lhotách u Potštejna 2 Prodej stavebního pozemku ve Lhotách u Potštejna 3