Prodej stavebního pozemku – Velký Týnec, okr. Olomouc - nabídka prodeje pozemku 3944 m2

Prodej stavebního pozemku – Velký Týnec, okr. Olomouc
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Bystřická, Velký Týnec
  • Velikost: 3944 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.08.2019
  • Cena: 1 200 Kč
  • Kontakt: Vladimír PAZDERA
  • E-mail: vladimir.pazdera@velkabystrice.cz
  • Telefon: 602382256

V zastoupení majitelů nabízím k prodeji slunný pozemek v klidné části obce Velký Týnec o celkové výměře 3944 m2 za cenu 1.200 Kč/m2, v současné době využívaný zčásti jako zahrada. Pozemek se nachází v těsném sousedství města Olomouce a OC Olympie. Je vhodný např. pro vybudování dvou penzionů malometrážními byty. Penzion A s 15ti byty a Penzion B s 6ti byty. Na výstavbu „Penzionu A“ je již vydáno stavební povolení (projektová dokumentace je v rámci kupní ceny). Možnost stavby „Penzionu B“ je ve stádiu zpracování PD, základy připraveny. Přístup z veřejné komunikace. Elektřina, plyn, obecní vodovod a kanalizace na hranici pozemku, na pozemku vlastní studna. V obci je školka, škola, lékař, kino, dobrá dostupnost autobusem i autem do Olomouce. Veškeré detailní informace včetně platného stavebního povolení a územního rozhodnutí jsou k dispozici na vyžádání.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Velký Týnec, prodej Velký Týnec, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Velký Týnec, pozemek Velký Týnec, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Velký Týnec bez realitky, Bystřická Velký Týnec, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Velký Týnec. Požadovaná cena nemovitosti je 1 200 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-stavebniho-pozemku-velky-tynec-okr-olomouc.

Pro více informací kontaktujte Vladimír PAZDERA (soukromý inzerent), e-mail: vladimir.pazdera@velkabystrice.cz, telefon: 602382256. Inzerát byl aktualizován dne 12.08.2019.

Fotogalerie: Prodej stavebního pozemku – Velký Týnec, okr. Olomouc - prodej pozemek 3944 m2 Bystřická Velký Týnec

Prodej stavebního pozemku – Velký Týnec, okr. Olomouc 1 Prodej stavebního pozemku – Velký Týnec, okr. Olomouc 2 Prodej stavebního pozemku – Velký Týnec, okr. Olomouc 3 Prodej stavebního pozemku – Velký Týnec, okr. Olomouc 4 Prodej stavebního pozemku – Velký Týnec, okr. Olomouc 5 Prodej stavebního pozemku – Velký Týnec, okr. Olomouc 6 Prodej stavebního pozemku – Velký Týnec, okr. Olomouc 7 Prodej stavebního pozemku – Velký Týnec, okr. Olomouc 8 Prodej stavebního pozemku – Velký Týnec, okr. Olomouc 9 Prodej stavebního pozemku – Velký Týnec, okr. Olomouc 10 Prodej stavebního pozemku – Velký Týnec, okr. Olomouc 11