PRODEJ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ 496m2 ,STŘÍBRNÁ - SOKOLOV - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 496 m2

PRODEJ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ 496m2 ,STŘÍBRNÁ - SOKOLOV
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Stříbrná
  • Velikost: 4+1 a větší, 496 m2
  • Aktualizace inzerátu: 18.06.2021
  • Cena: 4 999 900 Kč
  • Kontakt: SIM S
  • E-mail: simona-312@centrum.cz
  • Telefon: -

PRODEJ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ 496m2 ,STŘÍBRNÁ - SOKOLOV JE ČAS NA INVESTICE ‼️ ZA CENU PANELÁKOVÉHO BYTU v Praze můžete teď koupit VELKÝ PENZION v nádherném prostředí Krušných hor! Nabízíme k prodeji penzion v obci Stříbrná nedaleko Bublavy (okr. Sokolov) v Krušných horách. Objekt má celkovou plochu 496 m2. Penzion disponuje 12 pokoji pro celkem 49 hostů, restaurací s vlastní kuchyní a terasou o ploše 92 m2. Restaurace v přízemí penzionu slouží pro ubytované hosty i pro návštěvníky. Kapacita restaurace je 50 hostů, terasa o ploše 92 m2 pojme obdobný počet hostů. Kuchyně restaurace má dostatečnou kapacitu a veškerá potřebná oprávnění k plnohodnotnému provozu. V přízemí je dále umístěno zázemí penzionu a lyžárna. V druhém nadzemním podlaží je 5 pokojů pro hosty, koupelny a WC. Dále je zde velká společenská místnost o ploše 74 m2. V třetím nadzemním podlaží je dalších 7 pokojů, koupelny a WC. Kapacitu penzionu lze navýšit vestavbou dalších 2 pokojů do půdního prostoru, dnes nevyužitého. Penzion prošel rekonstrukcí v roce 2013. Penzion je vhodný jak pro individuální rodinnou dovolenou, tak i pro skupiny hostů. Kapacita penzionu umožňuje pořádání i školních výcviků nebo pořádání letních dětských táborů. Umístění penzionu na okraji obce i krásná okolní příroda Krušných hor předurčuje penzion pro celoroční využití. Bezprostředně vedle penzionu pramení místní populární pramen, využívaný lidmi ze širokého okolí. Pro zimní sporty jsou k dispozici četné běžkařské okruhy i nedaleké lyžařské středisko Skiareál Lišák a Ski centrum Bublava. Velký turistický potenciál skýtá i bezprostřední blízkost Německa a zdejší klientely. Do nejbližšího německého města Klingenthal to je pouze 7 km. Pokud milujete Krušné hory a hledáte podobný objekt s velkým potenciálem dalšího rozvoje, přijďte rozhodně na prohlídku. Celková cena: 6 300 000 Kč za nemovitost Cena V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PROHLÍDKU A INFORMACE ZANECHTE TEL.KONTAKT .TATO NABÍDKA NEPLATÍ PRO RK . Okres - Sokolov Plocha užitná --496 m² Plocha pozemku --350m² Stav objektu -Dobrý Budova -Smíšená Typ domu - Patrový Poloha objektu-Samostatný Umístění objektu-Klidná část obce En. náročnost b. G (PENB nedodán) Doprava - Autobus Voda Místní zdroj - Topení -Lokální elektrické VÝRAZNÁ SLEVA PŮVODNÍ CENA : 6 300 000,- NOVÁ CENA : 4 999900 000,-

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Stříbrná, prodej Stříbrná, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Stříbrná, rekreační Stříbrná, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Stříbrná bez realitky, Stříbrná, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Stříbrná. Požadovaná cena nemovitosti je 4 999 900 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-ubytovaciho-zarizeni-496m2-stribrna-sokolov.

Pro více informací kontaktujte SIM S (soukromý inzerent), e-mail: simona-312@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 18.06.2021.

Fotogalerie: PRODEJ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ 496m2 ,STŘÍBRNÁ - SOKOLOV - prodej rekreační 4+1 a větší, 496 m2 Stříbrná