Prodej unikátní historické vily ve Znojmě - nabídka prodeje domu 832 m2

Prodej unikátní historické vily ve Znojmě
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: centrum, Znojmo
  • Velikost: 4+1 a větší, 832 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.12.2020
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Reality Plachý r.s.o. Reality Plachý r.s.o.
  • E-mail: info@realityplachy.cz
  • Telefon: +420774919434

Prodej unikátní nemovitosti, historické vily postavené roku 1900 v centru Znojma. Vila byla doposud využívána jako nájemní dům se čtyřmi byty. Je kompletně podsklepená, v suterénu s okny do zahrady, se nachází nově zrekonstruovaný byt 2+1, prádelna a sklepní prostory. V prvním patře byl původně jeden velký obytný prostor, rozdělený na tři bytové jednotky. Pohodlné schodiště vedoucí do půdních prostor, a výška stropu, umožňuje vybudovat půdní vestavbu a využít tyto prostory k bydlení. K domu náleží zahrada o výměře 536 m, s možností vjezdu autem na pozemek a parkování aut na vlastním pozemku, i před domem, na pozemku města. Budova je napojena na všechny dostupné sítě a je určena ke kompletní rekonstrukci, materiál k rekonstrukci střechy je zahrnut do ceny nemovitosti. Vila je jednou z mála zachovalých architektonických skvostů minulého století na území Znojma a její prodej je jedinečnou příležitostí k investování. Cena v RK. S financováním Vám rád pomůže náš úvěrový specialista.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Znojmo, prodej Znojmo, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Znojmo, dům Znojmo, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Znojmo od realitky, centrum Znojmo, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Znojmo. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-unikatni-historicke-vily-ve-znojme.

Pro více informací kontaktujte Reality Plachý r.s.o. Reality Plachý r.s.o. (makléř / RK), e-mail: info@realityplachy.cz, telefon: +420774919434. Inzerát byl aktualizován dne 12.12.2020.

Fotogalerie: Prodej unikátní historické vily ve Znojmě - prodej dům 4+1 a větší, 832 m2 centrum Znojmo

Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 1 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 2 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 3 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 4 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 5 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 6 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 7 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 8 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 9 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 10 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 11 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 12 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 13 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 14 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 15 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 16 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 17 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 18 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 19 Prodej unikátní historické vily ve Znojmě 20