Prodej úžasné restaurace - nabídka prodeje komerční nemovitosti 429 m2

Prodej úžasné restaurace
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Široká 182, Valeč
  • Velikost: 429 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.02.2022
  • Cena: 4 950 000 Kč
  • Kontakt: Zdeněk Mach
  • E-mail: info@leaderacademy.cz
  • Telefon: 737444602

Valeč je menší obec na okraji Karlovarského okresu. Je známá především svým zámkem a zámeckým parkem. A právě zde se nachází kouzelná kavárna s restaurací. Nemovitost je po kompletní a velmi rozsáhlé rekonstrukci. V roce 2015 zůstaly z původní stavby jen obvodové zdi, takže se vlastně jedná o novostavbu. Budova je velmi dobře technicky a dispozičně řešena, a velmi hezky zařízena. Po vstupu hlavním vchodem si během okamžiku připadáte jako na zámku. Nábytek, obrazy a figuríny navozují skvělou atmosféru. V další místnosti se nachází krásná kavárna, plná krásných dekorací a nábytku. Hned za ní je veliká restaurace, opět krásně zařízená. Její dominantou je bar s výčepem, a dřevěné schodiště do patra, které slouží jako zázemí pro hosty a šatna. V další místnosti je krásný salonek. Jak za salonkem, tak za barem jsou toalety pro hosty. Samotnou kapitolou je perfektně zařízená a vybavená kuchyň. Samozřejmostí je dostatek úložných prostor. Součástí budovy je ještě veliký sklad (92 m2) a technická místnost s velikým bojlerem a kotlem na tuhá paliva. Celková plocha budovy je 429 m2. K provozovně ještě patří rozlehlá zahrada s dřevěnou pergolou s venkovním posezením a dřevěnými prvky pro děti (pískoviště, houpačka). Pod pergolou je skryt sklepní prostor (vyčištěn), který je možné využít pro další podnikatelské účely (sklípek). a velikou zastřešenou pergolou. Restaurace je vyhlášená svojí skvělou kuchyní a nádherným interiérem, takže nemá nouzi o klientelu. Pořádají se zde především krásné a romantické svatby, společenské akce, ale jsou zaměřeni i na zájezdy spojené s návštěvou zámku. Restaurace se prodává kompletně vybavená a s veškerým zařízením. Současný majitel nabízí pomoc se spuštěním zaběhlého provozu, dodáním zaměstnanců a spolupráci s ubytováním hostů. V současné době je prostor před restaurací upraven obcí, je zde nový dlážděný chodník, který navozuje atmosféru let dávno minulých. V současné době je celá ulice upravena a skýtá možnosti pro další využití, včetně parkovacích míst přímo před provozovnou.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Valeč, prodej Valeč, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Valeč, komerční Valeč, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Valeč bez realitky, Široká 182 Valeč, komerční od majitele bez RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Valeč. Požadovaná cena nemovitosti je 4 950 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-uzasne-restaurace.

Pro více informací kontaktujte Zdeněk Mach (soukromý inzerent), e-mail: info@leaderacademy.cz, telefon: 737444602. Inzerát byl aktualizován dne 08.02.2022.

Fotogalerie: Prodej úžasné restaurace - prodej komerční 429 m2 Široká 182 Valeč

Prodej úžasné restaurace 1 Prodej úžasné restaurace 2