Prodej vícegeneračního rodinného domu - nabídka prodeje domu 252 m2

Prodej vícegeneračního rodinného domu
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Lipov
  • Velikost: 4+1 a větší, 252 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.10.2022
  • Cena: 5 250 000 Kč
  • Kontakt: Kateřina Kolaciová
  • E-mail: lu.en@seznam.cz
  • Telefon: 603959864

Nabízíme k prodeji vícegenerační rodinný dům s pozemkem se v obci Lipov, v okrese Hodonín. Dům byl postaven v roce 1972 na p.č. 226/2 o výměře 252 m² a nyní je po částečné rekonstrukci, připraven k trvalému bydlení nebo k rekreaci pro rodiny s dětmi či prarodiči. Dům je částečně podsklepen, v jedné místnosti je umístěn plynový kotel a nový bojler a druhá místnost sloužila jako úložný prostor. V přízemí se nachází 2 velké pokoje, nově zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem a toaletou a menší kuchyň. V celém přízemí je nový rozvod elektřiny. V prvním patře se nachází ložnice, velký obývací pokoj, menší pokoj, kuchyně, koupelna s vanou, samostatné wc a balkon s výhledem do zahrady. Na půdu vedou betonové schody a nachází se zde velké půdní prostory, kde lze vybudovat další místnosti. Podlahy v prvním patře jsou betonové s novým kobercem, v koupelně a na WC je nové PVC. V přízemí je nová laminátová podlaha. Okna jsou v celém domě nová plastová. Dům má přípojku na plyn a nyní je vytápěn funkčním plynovým kotlem (lze vyměnit za kotel kombinovaný na tuhá paliva). Voda je vedena z místního obecního vodovodu. Na dvoře je i vlastní studna. Dále má dům garáž, prostorný dvůr, na kterém stojí menší zděná stavba se dvěma místnostmi, která se dá využít například jako dílna. Na p.č. 101/1 a p.č. 4719 o celkové rozloze 719m² se nachází udržovaná zahrada s ovocnými stromy. Dům je situovaný v centru Lipova, 5 minut od potravin, kostela, základní školy, školky, hospody, obecního úřadu, lékárny, doktora a pošty. Lipov má dvě autobusové zastávky a vlakové nádraží, koupaliště a dětské hřiště. Krajina je zde malebná, na úpatí Bílých Karpat. Autem dojedete do 15 minut do Veselí nad Moravou, Strážnice, Velké Nad Veličkou a do 25 minut do Hodonína či Uherského Hradiště. Dům je udržovaný, v dobrém stavu, nastěhovat se můžete ihned. Dům se prodává bez RK, tedy bez zbytečných provizí, cena je dále k diskuzi. Na domě neváznou žádné zástavy ani dluhy. Nábytek je původní a není problém před prodejem odvézt. Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti. Pro více informací a více fotografií, mě neváhejte kontaktovat kdykoliv na tel.č. 603959864 nebo na emailu lu.en@seznam.cz Doporučujeme prohlídku, velmi rádi Vás provedeme.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Lipov, prodej Lipov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Lipov, dům Lipov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Lipov bez realitky, Lipov, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Lipov. Požadovaná cena nemovitosti je 5 250 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-vicegeneracniho-rodinneho-domu.

Pro více informací kontaktujte Kateřina Kolaciová (soukromý inzerent), e-mail: lu.en@seznam.cz, telefon: 603959864. Inzerát byl aktualizován dne 08.10.2022.

Fotogalerie: Prodej vícegeneračního rodinného domu - prodej dům 4+1 a větší, 252 m2 Lipov

Prodej vícegeneračního rodinného domu 1 Prodej vícegeneračního rodinného domu 2