Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví - nabídka prodeje domu 69 m2

Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Muckov
  • Velikost: 3+1, 69 m2
  • Aktualizace inzerátu: 19.01.2022
  • Cena: 3 495 000 Kč
  • Kontakt: REALITY Jurkemíková
  • E-mail: jurkemikova@gmail.com
  • Telefon: +420723936430

Dobrý den, dovoluji jsi Vám nabídnout k prodeji nadstandartní finský domek po celkové rekonstrukci v Muckově (část obce Černá v Pošumaví). Rodinný dům prošel kompletní rekonstrukcí střechy, zateplením, výměnou oken, nové plovoucí podlahy, nové koupelny, nové veškeré rozvody elektřiny, vody a odpadu. Dispozice: prostorná předsíň, chodba, toaleta, komora. Z chodby je vstup do kuchyně na které navazuje koupelna (s vanou, sprchovým koutem, toaletou a pračkou). Na kuchyň navazuje obývací pokoj a ložnice. Z chodby je dále vstup na podkroví a sklepa. V podkroví je umístěn pokoj, toaleta a vstup na podkroví. Dům je celopodsklepený, vytápění zajišťují krbová kamna, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. RD je napojen na veřejný vodovod a kanalizace. Nemovitost se prodává s veškerým vybavením a zařízením. Součástí prodeje je i samostatná garáž. RD má zastavěnou plocha 69 m2 a pozemek o celkové rozloze 295 m2. Dům je využitelný jak pro trvalé bydlení, tak i pro rekreační účely. PENB bude zpracován, a proto se uvádí energetická třída G. Velmi dobrá lokalita-krásně prostředí, ideální místo na výlety, pro relaxace a odpočinek. Doporučujeme osobní prohlídku!

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Muckov, prodej Muckov, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Muckov, dům Muckov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Muckov od realitky, Muckov, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Muckov. Požadovaná cena nemovitosti je 3 495 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-zarizeneho-rd-3-1-po-kompl-rekonstrukci-s-garazi-muckov-cerna-v-posumavi.

Pro více informací kontaktujte REALITY Jurkemíková (makléř / RK), e-mail: jurkemikova@gmail.com, telefon: +420723936430. Inzerát byl aktualizován dne 19.01.2022.

Fotogalerie: Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví - prodej dům 3+1, 69 m2 Muckov

Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 1 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 2 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 3 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 4 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 5 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 6 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 7 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 8 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 9 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 10 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 11 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 12 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 13 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 14 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 15 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 16 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 17 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 18 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 19 Prodej zařízeného RD 3+1, po kompl. rekonstrukci, s garáži, Muckov, Černá v Pošumaví 20