PRODEJ ZEMĚDĚLSKÁ USEDLOST -4+1,OKRES STRAKONICE . - nabídka prodeje domu 116 m2

PRODEJ ZEMĚDĚLSKÁ USEDLOST -4+1,OKRES STRAKONICE .
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , strakonice
  • Velikost: 4+1 a větší, 116 m2
  • Aktualizace inzerátu: 29.11.2023
  • Cena: 7 900 000 Kč
  • Kontakt: S G
  • E-mail: simona-23@centrum.cz
  • Telefon: -

PRODEJ ZEMĚDĚLSKÁ USEDLOST -4+1,OKRES STRAKONICE . PO REKONSTRUKCI . Nabízím k prodeji zemědělskou usedlost s několika budovami a přilehlými pozemky (2,5 ha), které mohou, ale nemusí být součástí prodeje. S možností přikoupení dalších pozemků . Nemovitost se nachází v obci Úlehle, okres Strakonice, v poklidné krajině, která je obklopena nádhernou přírodou a lesy. Obytná část je řešena jako RD o dispozici 4+1 a velikosti 116 m2. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, která mohou vytápět celý dům, dále pak koupelna a kuchyně. V patře jsou další 3 pokoje a sociální zařízení. Můžete si zde splnit i svůj podnikatelský záměr – například vybudovat menší pension či apartmány. Podkroví o velikosti přibližně 70 m2 je již připraveno k vybudování dalších čtyř pokojů či dvou apartmánů, včetně již zavedené elektroinstalace. V přilehlé části domu je v přízemí vybudován domácí minipivovar, je zde místnost na zpracování produktů z hospodářství, chladící box a sklad na ovoce a zeleninu. Ve stodole jsou prostory pro zvířata a dva boxy pro koně (možnost dodělat další dva boxy). Ve dvoře usedlosti je samostatný domek s keramickou dílnou s funkční průmyslovou pecí na keramiku. Dále pak klubovna s výčepem a sociálním zařízením, která dříve sloužila jako hospoda. Naleznete zde i dostatečně prostornou garáž s dílnou. Částečná občanská vybavenost - základní škola, mateřská škola, lékařské zařízení, pošta a obchody se nachází v 6 km vzdálené Volyni. Veškerá občanská vybavenost se nachází v okresním městě Strakonice, které je vzdálené 15 km. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O FOTOGRAFIE A INFORMACE, PIŠTE A ZANECHTE TEL.KONTAKT .TATO NABÍDKA NEPLATÍ PRO RK .POPROSÍM REALITNÍ MAKLÉŘE ,ABY NEREAGOVALI. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům strakonice, prodej strakonice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí strakonice, dům strakonice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům strakonice bez realitky, strakonice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům strakonice. Požadovaná cena nemovitosti je 7 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-zemedelska-usedlost-4-1-okres-strakonice.

Pro více informací kontaktujte S G (soukromý inzerent), e-mail: simona-23@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 29.11.2023.

Fotogalerie: PRODEJ ZEMĚDĚLSKÁ USEDLOST -4+1,OKRES STRAKONICE . - prodej dům 4+1 a větší, 116 m2 strakonice