PRODEJ ZEMĚDĚLSKÁ USEDLOST -4+1,OKRES STRAKONICE . - nabídka prodeje domu 112 m2

PRODEJ ZEMĚDĚLSKÁ USEDLOST -4+1,OKRES STRAKONICE .
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , ÚLEHLE
  • Velikost: 4+1 a větší, 112 m2
  • Aktualizace inzerátu: 03.03.2024
  • Cena: 7 900 000 Kč
  • Kontakt: SIM S
  • E-mail: simona-312@centrum.cz
  • Telefon: -

PRODEJ ZEMĚDĚLSKÁ USEDLOST -4+1,OKRES STRAKONICE . PO REKONSTRUKCI . Nabízím k prodeji zemědělskou usedlost s několika budovami a přilehlými pozemky (2,5 ha), které mohou, ale nemusí být součástí prodeje. S možností přikoupení dalších pozemků . Nemovitost se nachází v obci Úlehle, okres Strakonice, v poklidné krajině, která je obklopena nádhernou přírodou a lesy. Obytná část je řešena jako RD o dispozici 4+1 a velikosti 116 m2. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, která mohou vytápět celý dům, dále pak koupelna a kuchyně. V patře jsou další 3 pokoje a sociální zařízení. Můžete si zde splnit i svůj podnikatelský záměr – například vybudovat menší pension či apartmány. Podkroví o velikosti přibližně 70 m2 je již připraveno k vybudování dalších čtyř pokojů či dvou apartmánů, včetně již zavedené elektroinstalace. V přilehlé části domu je v přízemí vybudován domácí minipivovar, je zde místnost na zpracování produktů z hospodářství, chladící box a sklad na ovoce a zeleninu. Ve stodole jsou prostory pro zvířata a dva boxy pro koně (možnost dodělat další dva boxy). Ve dvoře usedlosti je samostatný domek s keramickou dílnou s funkční průmyslovou pecí na keramiku. Dále pak klubovna s výčepem a sociálním zařízením, která dříve sloužila jako hospoda. Naleznete zde i dostatečně prostornou garáž s dílnou. Částečná občanská vybavenost - základní škola, mateřská škola, lékařské zařízení, pošta a obchody se nachází v 6 km vzdálené Volyni. Veškerá občanská vybavenost se nachází v okresním městě Strakonice, které je vzdálené 15 km. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O FOTOGRAFIE A INFORMACE, PIŠTE A ZANECHTE TEL.KONTAKT .TATO NABÍDKA NEPLATÍ PRO RK .POPROSÍM REALITNÍ MAKLÉŘE ,ABY NEREAGOVALI. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti , bezplatná inzerce nabídka, inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům ÚLEHLE, prodej ÚLEHLE, prodej , nabídka nemovitostí ÚLEHLE, dům ÚLEHLE, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům ÚLEHLE , ÚLEHLE, dům , inzerát prodej dům a nabízím dům ÚLEHLE. Požadovaná cena nemovitosti je 7 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-zemedelska-usedlost-4-1-okres-strakonice.

Pro více informací kontaktujte SIM S e-mail: simona-312@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 03.03.2024.

Fotogalerie: PRODEJ ZEMĚDĚLSKÁ USEDLOST -4+1,OKRES STRAKONICE . - prodej dům 4+1 a větší, 112 m2 ÚLEHLE