Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu - nabídka prodeje domu 321 m2

Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Monteleone di Puglia
  • Velikost: 4+1 a větší, 321 m2
  • Aktualizace inzerátu: 07.03.2024
  • Cena: 20 678 588 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

V kopcovité oblasti Puglia, s nádhernými panoramatickými výhledy, k prodeji obytný dům 321 m2, na okolním pozemku 5 518 m2. Nemovitost rozdělená ve dvou podlažích na 10 pokojů, osm koupelen, velkou kuchyni, verandy, sklady a garáže se nachází v bezprostřední blízkosti malé urbanizované obce. Nejznámější pláže Margherita di Savoia a Trinitapoli jsou 50 minut jízdy autem a mezinárodní letiště Bari Palese je vzdáleno hodinu a půl. Výhodná geografická poloha vám umožňuje snadno se dostat do nejvýznamnějších turistických destinací v jižní Itálii, jako je Neapol, pobřeží Sorrenta, Gargano, pobřeží Salernitana, Matera, San Giovanni Padre Pio a další. Celý objekt, v perfektním stavu, zahrnuje hlavní budovu využívanou jako turistické ubytování s velkými pokoji a velkou kuchyní, atrii, verandami a různými technickými místnostmi. K dispozici je infračervený alarm a systém fotovoltaické výměny. Stávající struktura tedy může být zachována pro agroturistické aktivity nebo přeměněna na bydlení pro velkou rodinnou jednotku. Technické kuchyňské systémy a nábytek se v případě potřeby prodávají po samostatné dohodě.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Monteleone di Puglia, prodej Monteleone di Puglia, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Monteleone di Puglia, dům Monteleone di Puglia, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Monteleone di Puglia od realitky, Monteleone di Puglia, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Monteleone di Puglia. Požadovaná cena nemovitosti je 20 678 588 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/promluvme-si-o-pribehu-pribehu-zde-prectete-si-vice-o-tomto-pribehu.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 07.03.2024.

Fotogalerie: Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu - prodej dům 4+1 a větší, 321 m2 Monteleone di Puglia

Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 1 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 2 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 3 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 4 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 5 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 6 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 7 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 8 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 9 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 10 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 11 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 12 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 13 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 14 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 15 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 16 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 17 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 18 Promluvme si o příběhu příběhu Zde: Přečtěte si více o tomto příběhu 19