Pronájem 3+1 v centru Místku - nabídka pronájmu bytu 56 m2

Pronájem 3+1 v centru Místku
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Ostravská, Frýdek-Místek
  • Velikost: 3+1, 56 m2
  • Aktualizace inzerátu: 17.09.2023
  • Cena: 11 591 Kč
  • Kontakt: Tereza Hanuljaková
  • E-mail: hanuljakova@allucto.cz
  • Telefon: 722723772

Bydlet v centru města Frýdku-Místku, v prosluněném bytě a za příjemné peníze? Ano, je to možné. Přesně tyhle parametry splňuje tento byt, který čeká na svého nového obyvatele. Budete jím právě vy?Tento byt mě zaujal hned z několika důvodů. Zaprvé tím, jak vypadá. V předchozích letech byly totiž provedeny stavební úpravy, díky čemuž se z dispozice 2+1 stala 3+1 a z nevyužitého prostoru se stal další pokoj. Díky spoustě oken je zde opravdu hodně světla. Byt tím působí vzdušně a velmi prostorně. Zároveň je díky dispozičnímu řešení velmi příjemný a útulný. Najdete zde samozřejmě kuchyňskou linku se sporákem a je možno využít starší ledničku třídy A. Jistě oceníte i prostor, který vám toto obydlí nabízí - samotný byt má podlahovou plochu 55m2 a budete k němu mít i sklep o výměře 2m2 a prosklený balkónek, na který vstupujete z kuchyně, což je velmi praktické.Další předností tohoto bydlení je dostupnost takřka všeho potřebného, jako jsou například školy, školky, centrum města, zastávky, dětské hřiště,restaurace - to vše v okruhu 0.5 km. Nastěhovat se můžete prakticky ihned. Cena nájemného je 11 600,- Kč měsíčně. Navíc ještě počítejte s elektřinou, plynem, internetem a televizí. Co se týká plateb dopředu, platí se kauce ve výši dvou měsíčních nájmů a to je vše - žádné další provize, ani poplatky! Takže pokud hledáte přesně takovýto menší byt v centru města u Beskyd - ozvěte se mi na e-mailovou adresu terezahanuljakova@gmail.com a zarezervujte si nejbližší termín prohlídky. Těším se na vás!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Frýdek-Místek, pronájem Frýdek-Místek, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Frýdek-Místek, byt Frýdek-Místek, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Frýdek-Místek bez realitky, Ostravská Frýdek-Místek, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Frýdek-Místek. Požadovaná cena nemovitosti je 11 591 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-3-1-v-centru-mistku.

Pro více informací kontaktujte Tereza Hanuljaková (soukromý inzerent), e-mail: hanuljakova@allucto.cz, telefon: 722723772. Inzerát byl aktualizován dne 17.09.2023.

Fotogalerie: Pronájem 3+1 v centru Místku - pronájem byt 3+1, 56 m2 Ostravská Frýdek-Místek

Pronájem 3+1 v centru Místku 1 Pronájem 3+1 v centru Místku 2 Pronájem 3+1 v centru Místku 3 Pronájem 3+1 v centru Místku 4 Pronájem 3+1 v centru Místku 5 Pronájem 3+1 v centru Místku 6 Pronájem 3+1 v centru Místku 7 Pronájem 3+1 v centru Místku 8 Pronájem 3+1 v centru Místku 9 Pronájem 3+1 v centru Místku 10 Pronájem 3+1 v centru Místku 11 Pronájem 3+1 v centru Místku 12