Pronájem bezbariérového bytu 3+kk K.Hora-Malín - nabídka pronájmu bytu 62 m2

Pronájem bezbariérového bytu 3+kk K.Hora-Malín
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Za Biřictvím, Kutná Hora
  • Velikost: 3+kk, 62 m2
  • Aktualizace inzerátu: 04.02.2020
  • Cena: 14 000 Kč
  • Kontakt: Jana Vlachová
  • E-mail: info@realitykralik.cz
  • Telefon: 722116411

Bezbariérový byt 3+kk po celkové rekonstrukci o výměře 62,24 m2, se nachází v přízemí domu, který je v uzavřeném areálu. Uprostřed areálu je společný dvůr. Dispozice: chodba, 3 pokoje, v jednom pokoji je kuchyňská linka a elektrický sporák se sklokeramickou deskou, koupelna se sprchovým koutem, přípojkou na pračku a WC. V koupelně a na chodbě je dlažba a podlahové topení, v pokojích je PVC a radiátory. Možnost instalovat krbová kamna, nákup briket výhodně ve dvoře areálu. V každé místnosti je přípojka na internet. V ceně bytu je 1 parkovací místo ve dvoře. V bytě je vše nové nepoužité, ihned k nastěhování.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Kutná Hora, pronájem Kutná Hora, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Kutná Hora, byt Kutná Hora, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Kutná Hora od realitky, Za Biřictvím Kutná Hora, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Kutná Hora. Požadovaná cena nemovitosti je 14 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bezbarieroveho-bytu-3-kk-k-hora-malin.

Pro více informací kontaktujte Jana Vlachová (makléř / RK), e-mail: info@realitykralik.cz, telefon: 722116411. Inzerát byl aktualizován dne 04.02.2020.

Fotogalerie: Pronájem bezbariérového bytu 3+kk K.Hora-Malín - pronájem byt 3+kk, 62 m2 Za Biřictvím Kutná Hora

Pronájem bezbariérového bytu 3+kk K.Hora-Malín 1 Pronájem bezbariérového bytu 3+kk K.Hora-Malín 2 Pronájem bezbariérového bytu 3+kk K.Hora-Malín 3 Pronájem bezbariérového bytu 3+kk K.Hora-Malín 4 Pronájem bezbariérového bytu 3+kk K.Hora-Malín 5 Pronájem bezbariérového bytu 3+kk K.Hora-Malín 6 Pronájem bezbariérového bytu 3+kk K.Hora-Malín 7 Pronájem bezbariérového bytu 3+kk K.Hora-Malín 8 Pronájem bezbariérového bytu 3+kk K.Hora-Malín 9

Umístění na mapě: Pronájem bezbariérového bytu 3+kk K.Hora-Malín - pronájem byt 3+kk, 62 m2 Za Biřictvím Kutná Hora