Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského - nabídka pronájmu bytu 27 m2

Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Švabinského, Prostějov
  • Velikost: 1+kk, 27 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.11.2022
  • Cena: 6 500 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Pokud hledáte slušné bydlení s výhodou rodinného domu v klidné části Prostějova, neváhejte a volejte. Nabízíme Vám k pronájmu nezařízený byt na ulici Švabinského 16. Byt se nachází v 1. patře rodinného domu s celkem 4 bytovými jednotkami. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem a troubou, dále koupelnu se sprchovacím koutem společně s WC. Teplo v bytě zajišťují elektrické přímotopy a ohřev vody elektrickým bojlerem. Nájemníci mají po dohodě možnost využití zahrady za domem. Vlakové i autobusové nádraží se nachází 5 minut od domu, do mateřská a základní škola se dostanete do 7 minut pěší chůzí. PENB nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. V současné době probíhá zateplení domu. Měsíční nájem činí 6.500 Kč, zálohy na energií včetně internetu jsou stanoveny na částku 4.250 Kč. Vratná kauce stanovena na částku 15.000 Kč + provize RK ve výši 11.000 Kč. Doufám, že Vás tato nabídka zaujala a přijdete se na byt podívat pro snazší rozhodování. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka na základě jim zvolených kritérií.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Prostějov, pronájem Prostějov, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Prostějov, byt Prostějov, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Prostějov od realitky, Švabinského Prostějov, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Prostějov. Požadovaná cena nemovitosti je 6 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-byt-1-kk-prostejov-svabinskeho.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 22.11.2022.

Fotogalerie: Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského - pronájem byt 1+kk, 27 m2 Švabinského Prostějov

Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 1 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 2 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 3 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 4 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 5 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 6 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 7 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 8 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 9 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 10 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 11