Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského - nabídka pronájmu bytu 27 m2

Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Švabinského, Prostějov
  • Velikost: 1+kk, 27 m2
  • Aktualizace inzerátu: 13.01.2023
  • Cena: 6 500 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Pokud hledáte slušné bydlení s výhodou rodinného domu v klidné části Prostějova, neváhejte a volejte. Nabízíme Vám k pronájmu nezařízený byt na ulici Švabinského 16. Byt se nachází v 1. patře rodinného domu s celkem 4 bytovými jednotkami. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem a troubou, dále koupelnu se sprchovacím koutem společně s sociální zařízení WC. Teplo v bytě zajišťují elektrické přímotopy a ohřev vody elektrickým bojlerem. Nájemníci mají po dohodě možnost využití zahrady za domem. Vlakové i autobusové nádraží se nachází 5 minut od domu, do mateřská a základní škola se dostanete do 7 minut pěší chůzí. PENB nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. V současné době probíhá zateplení domu. Měsíční nájem činí 6. 500 Kč, zálohy na energií včetně internetové připojeníu jsou stanoveny na částku 4. 250 Kč. Vratná kauce stanovena na částku 15. 000 Kč + provize RK ve výši 11. 000 Kč. Doufám, že Vás tato nabídka zaujala a přijdete se na byt podívat pro snazší rozhodování. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka na základě jim zvolených kritérií.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Prostějov, pronájem Prostějov, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Prostějov, byt Prostějov, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Prostějov od realitky, Švabinského Prostějov, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Prostějov. Požadovaná cena nemovitosti je 6 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-byt-1-kk-prostejov-svabinskeho.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 13.01.2023.

Fotogalerie: Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského - pronájem byt 1+kk, 27 m2 Švabinského Prostějov

Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 1 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 2 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 3 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 4 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 5 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 6 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 7 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 8 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 9 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 10 Pronájem byt 1+kk, Prostějov, Švabinského 11