Pronájem Byt 2+kk, Studénka, Tovární - nabídka pronájmu bytu 56 m2

Pronájem Byt 2+kk, Studénka, Tovární
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Tovární, Studénka
  • Velikost: 2+kk, 56 m2
  • Aktualizace inzerátu: 18.10.2020
  • Cena: 8 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Nabízíme pronájem bytu 2+kk ve Studénce na ulici Tovární. Byt o podlahové ploše 56 m2 se nachází v 1. patře cihlového domu. Byt po celkové rekonstrukci s rohovou kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem s troubou a prostorem pro lednici. V prostorné koupelně je sprchový kout s umývadlem, zrcadlem, WC a přípravou na pračku. Na podlaze jsou koberce, před kuchyňskou linkou lino a v koupelně s WC dlažba. Topení v bytě je zajištěno elektrickými přímotopy a ohřev vody elektrickým bojlerem. Osvětlení bytu je zajištěno bodovými LED světly zabudovanými v sádrokartonových podhledech. Nájemníci mají k dispozici zděný sklep velikosti skoro 5 m2. Bezproblémové parkování u domu. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost. PENB E. Jelikož se jedná o nový byt, majitelé požadují nájemníky bez zvířat a upřednostní nekuřáky. Cena nájmu bez energií je 8.000 Kč, měsíční záloha na vodu 600 Kč pro 2 osoby, záloha na elektřinu 1.700 Kč, kauce ve výši 2 nájmu + provize RK. Byt je k dispozici ihned. V případě zájmu o prohlídku mne kontaktujte na telefonním čísle 602 732 968. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka na základě jim zvolených kritérií.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Studénka, pronájem Studénka, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Studénka, byt Studénka, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Studénka od realitky, Tovární Studénka, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Studénka. Požadovaná cena nemovitosti je 8 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-byt-2-kk-studenka-tovarni.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 18.10.2020.

Fotogalerie: Pronájem Byt 2+kk, Studénka, Tovární - pronájem byt 2+kk, 56 m2 Tovární Studénka

Pronájem Byt 2+kk, Studénka, Tovární 1 Pronájem Byt 2+kk, Studénka, Tovární 2 Pronájem Byt 2+kk, Studénka, Tovární 3 Pronájem Byt 2+kk, Studénka, Tovární 4 Pronájem Byt 2+kk, Studénka, Tovární 5 Pronájem Byt 2+kk, Studénka, Tovární 6 Pronájem Byt 2+kk, Studénka, Tovární 7 Pronájem Byt 2+kk, Studénka, Tovární 8 Pronájem Byt 2+kk, Studénka, Tovární 9 Pronájem Byt 2+kk, Studénka, Tovární 10

Umístění na mapě: Pronájem Byt 2+kk, Studénka, Tovární - pronájem byt 2+kk, 56 m2 Tovární Studénka