Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská - nabídka pronájmu bytu 68 m2

Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Francouzská, Kopřivnice
  • Velikost: 3+kk, 68 m2
  • Aktualizace inzerátu: 15.05.2023
  • Cena: 14 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Ve spolupráci s architektonickým studiem byl rekonstruován byt 3+kk nacházející se na ulici Francouzská v Kopřivnici, který Vám nyní nabízíme k pronájmu. Do bytu se vstupuje prostornou chodbou, z níž se vchází do obývacího pokoje, dětského pokoje, do ložnice a na toaletu. Prostorný obývací pokoj je propojen s kuchyní. Součástí kuchyňské linky jsou vestavěné spotřebiče Whirlpool (indukční varná deska, dvě lednice, mrazák, elektrická trouba, mikrovlnka, myčka, digestoř). Z obývacího pokoje vybaveného obývací stěnou a televizí se vchází na prosklenou lodžii a do koupelny. Prostor mezi kuchyní a obývákem je oddělen jídelním stolem se židlemi. Dostatek úložného prostoru zajišťují skříně v ložnici, na chodbě a v dětském pokoji. V koupelně je hydromasážní vana Teiko se zástěnou, vestavěný regál a pračka. Byt se nachází v VI. NP osmipodlažního revitalizovaného panelového domu a je převážně orientován na jižní stranu s působivým výhledem na Červený kámen. Majitel preferuje nekuřáky bez domácích mazlíčků. Poblíž veškerá občanská vybavenost obchody, škola, školka, sportoviště, možnost procházek a výletů do okolí. PENB nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. Cena pronájmu bez záloh na energie činí 14.000 Kč, zálohy na energie pro 2 osoby jsou stanoveny na 4.000 Kč, kauce ve výši 30.000 Kč a jeden nájem činí provize realitní kanceláře. Myslíte si, že by tento byt mohl být ideální pro Vaše nové bydlení? Nyní již stačí zavolat na číslo 602 732 968 a domluvit si prohlídku. Nevyhovuje-li Vám Vaše stávající bydlení a potřebujete se přestěhovat? Kontaktujte mne a pokusíme se pro Vás najít řešení.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Kopřivnice, pronájem Kopřivnice, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Kopřivnice, byt Kopřivnice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Kopřivnice od realitky, Francouzská Kopřivnice, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Kopřivnice. Požadovaná cena nemovitosti je 14 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-byt-3-kk-koprivnice-francouzska.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 15.05.2023.

Fotogalerie: Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská - pronájem byt 3+kk, 68 m2 Francouzská Kopřivnice

Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská 1 Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská 2 Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská 3 Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská 4 Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská 5 Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská 6 Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská 7 Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská 8 Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská 9 Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská 10 Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská 11 Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská 12 Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská 13 Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská 14 Pronájem byt 3+kk, Kopřivnice, Francouzská 15