Pronájem bytu 1+kk Brno - Sadová - nabídka pronájmu bytu 36 m2

Pronájem bytu 1+kk Brno - Sadová
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Vlasty Fialové, Brno
  • Velikost: 1+kk, 36 m2
  • Aktualizace inzerátu: 27.04.2022
  • Cena: 11 500 Kč
  • Kontakt: Lukáš Wagner
  • E-mail: wagner@wahag.cz
  • Telefon: 775141770

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu velmi hezký byt o dispozici 1+kk, nacházející se v 1. patře nově postaveného bytové domu na ulici Vlasty Fialové. Jedná se o menší řadové bytové domky (3 byty v domě), v krásné a klidné lokalitě Brno - Sadová. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, vlakové nádraží, obchody apod.). Byt o velikosti cca 36 m2, při příchodu do bytu je v předsíni vestavěná skříň se zrcadlem. Dále prostorný pokoj ve kterém je krásná kuchyňská linka včetně vestavných spotřebičů (lednice, mrazák, myčka, indukční varná deska). Dále dvoulůžková postel (180X200), komoda a noční stolky. Z pokoje je také vstup do menší šatny. Jelikož jsou zde velkoformátová okna je byt velmi světlý. Zde je i vstup na terasu o velikosti cca 6 m2. V koupelně pračka, plynový kotel, který se stará jak o vytápění, tak i o ohřev vody. V celém bytě je podlahové vytápění. V ceně nájemného je zahrnuté vyhrazené venkovní parkovací stání před domem. Měsíční nájemné 11.500,- Kč + energie a služby 3.000,-Kč + provize RK + vratná kauce.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Brno, pronájem Brno, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Brno, byt Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Brno od realitky, Vlasty Fialové Brno, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 11 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-1-kk-brno-sadova.

Pro více informací kontaktujte Lukáš Wagner (makléř / RK), e-mail: wagner@wahag.cz, telefon: 775141770. Inzerát byl aktualizován dne 27.04.2022.

Fotogalerie: Pronájem bytu 1+kk Brno - Sadová - pronájem byt 1+kk, 36 m2 Vlasty Fialové Brno

Pronájem bytu 1+kk Brno - Sadová 1 Pronájem bytu 1+kk Brno - Sadová 2 Pronájem bytu 1+kk Brno - Sadová 3 Pronájem bytu 1+kk Brno - Sadová 4 Pronájem bytu 1+kk Brno - Sadová 5 Pronájem bytu 1+kk Brno - Sadová 6 Pronájem bytu 1+kk Brno - Sadová 7 Pronájem bytu 1+kk Brno - Sadová 8 Pronájem bytu 1+kk Brno - Sadová 9