Pronájem bytu 1+kk Moravany - nabídka pronájmu bytu 35 m2

Pronájem bytu 1+kk Moravany
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Jabloňova, Moravany
  • Velikost: 1+kk, 35 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.10.2020
  • Cena: 9 500 Kč
  • Kontakt: Andrea Toušková
  • E-mail: ajka232@gmail.com
  • Telefon: 604217588

Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1+kk v novostavbě na pomezí Horních Heršpic a Moravan. Byt má celkovou výměru 35m², k bytu náleží balkon, sklep a také parkovací stání, které je v ceně nájmu. Byt se nabízí nezařízený. Byt se nachází ve 2.NP/4.NP s výtahem. Součástí obývacího pokoje je kuchyňský kout, ve kterém je umístěna kuchyňská linka se spotřebiči. Z pokoje je přístup na balkon. V koupelně je vana, umyvadlo, topný žebřík, toaleta a přípojka na pračku. V obytné místnosti je plovoucí podlaha, v předsíni a koupelně dlažba. Samostatné vytápění bytu a ohřev TUV zajišťuje plynový kotel BAXI, který je umístěn v koupelně. K bytu patří sklep a soukromé parkovací stání v ceně nájmu. Energetická náročnost B. V blízkosti této novostavby se nachází OC Futurum, v sousedství přírodního parku Bobrava. Byt je volný k nastěhování od 1.1.2021, nebo po dohodě i dříve. Cena nájmu 9.500,- Kč je včetně parkovacího stání + 2.000,- Kč. Bližší informace, nebo domluvení si přímo prohlídku je možné pouze telefonicky.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Moravany, pronájem Moravany, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Moravany, byt Moravany, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Moravany od realitky, Jabloňova Moravany, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Moravany. Požadovaná cena nemovitosti je 9 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-1-kk-moravany.

Pro více informací kontaktujte Andrea Toušková (makléř / RK), e-mail: ajka232@gmail.com, telefon: 604217588. Inzerát byl aktualizován dne 21.10.2020.

Fotogalerie: Pronájem bytu 1+kk Moravany - pronájem byt 1+kk, 35 m2 Jabloňova Moravany

Pronájem bytu 1+kk Moravany 1 Pronájem bytu 1+kk Moravany 2 Pronájem bytu 1+kk Moravany 3 Pronájem bytu 1+kk Moravany 4 Pronájem bytu 1+kk Moravany 5 Pronájem bytu 1+kk Moravany 6

Umístění na mapě: Pronájem bytu 1+kk Moravany - pronájem byt 1+kk, 35 m2 Jabloňova Moravany