Pronájem bytu 1+kk, V. Volfa Č. Budějovice - nabídka pronájmu bytu 32 m2

Pronájem bytu 1+kk, V. Volfa Č. Budějovice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: V. Volfa, České Budějovice
  • Velikost: 1+kk, 32 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.06.2021
  • Cena: 8 000 Kč
  • Kontakt: Jana Medková
  • E-mail: jana.medkova@nextreality.cz
  • Telefon: 776587785

Nabízíme pronájem bytu ulici V. Volfa v Českých Budějovicích s možností převodu do OV o dispozici 1+kk s podlahovou plochou 32 m2. Byt je umístěn ve strategické lokalitě, 3 minuty od zastávky MHD a obchodu s potravinami a lékařského zázemí. Byt je umístěn v 5. patře panelového domu s výtahem, kterému náleží vlastní sklep a využívání společných prostor kolárny, kočárkárny a sušárny. Dům prošel kompletní rekonstrukcí - zateplení fasáda, střecha, výtah, plastová okna, stoupačky, poštovní schránky. Byt se skládá z chodby, samostatné koupelny s pračkou a vanou, oddělené toalety a většího pokoje, sloužícího jako kuchyň s kuchyňskou linkou, lednicí, jídelním stolkem (barovým), oddělena od obývacího pokoje s ložnicí. Tento pokoj je vybaven dvoulůžkovou postelí, sedačkou, konferenčním stolkem a obývací stěnou. V okolí nemovitosti je veškerá občanská vybavenost- obchodní centrum Čtyři Dvory (Albert, kavárna, restaurace, kino Cinestar, KIK, drogerie..), lékařský dům, škola, školka, sportoviště, pošta. Měsíční výše nájmu činí 8000,- + elektřina 750,- s přepisem na nájemce. Doporučuji osobní prohlídku.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt České Budějovice, pronájem České Budějovice, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt České Budějovice od realitky, V. Volfa České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 8 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-1-kk-v-volfa-c-budejovice.

Pro více informací kontaktujte Jana Medková (makléř / RK), e-mail: jana.medkova@nextreality.cz, telefon: 776587785. Inzerát byl aktualizován dne 06.06.2021.

Fotogalerie: Pronájem bytu 1+kk, V. Volfa Č. Budějovice - pronájem byt 1+kk, 32 m2 V. Volfa České Budějovice

Pronájem bytu 1+kk, V. Volfa Č. Budějovice 1 Pronájem bytu 1+kk, V. Volfa Č. Budějovice 2 Pronájem bytu 1+kk, V. Volfa Č. Budějovice 3 Pronájem bytu 1+kk, V. Volfa Č. Budějovice 4 Pronájem bytu 1+kk, V. Volfa Č. Budějovice 5