Pronájem bytu 2+1 - nabídka pronájmu bytu 61 m2

Pronájem bytu 2+1
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Vlková, Praha 9-Černý Most
  • Velikost: 2+1, 61 m2
  • Aktualizace inzerátu: 20.06.2019
  • Cena: 19 500 Kč
  • Kontakt: Hanz Person
  • E-mail: bytybd@sezanm.cz
  • Telefon: -

Nabízíme nadstandardně zrekonstruovaný byt 2+1, 61 m2 na Praze 9 - Černém Mostě. U metra "B" Rajská zahrada, dále autobusy. Nachází se v 1. patře 7-patrového panelového domu s výtahem . Zasklená lodžie. Byt prošel kompletní rekonstrukcí včetně elektro sítí vody, plynu, odpadů, omítek, vyzdění jádra, podlah a výměny všech dveří, malby, nátěry atd. Ve všech místnostech datové kabely na STA SAT a možnost připojení na internet nebo kabel televize. Satelit je Byt je kompletně vybaven novým zařízením a nábytkem vč. všech doplňků. Dům je taktéž celý po komplet. rekonstrukci ,zateplení, nové výtahy, stoupačky, střechy, plastová okna. Tichá ulice, v okolí školy, nákupní centra, poliklinika, do centra 20 minut. Neprůchozí místnosti, byt je vhodný až pro 3-4 osoby. Prosíme bez zvířat. Požadují úroveň a dlouhodobý pronájem a prokázaní příjmů. Vhodní pro manažery, zdravotníky, firmy K nastěhování dle dohody cca od 7-8/019.Kauce 1 měsíční nájem. Cena nájmu 19500-Kč je vč,služeb.3500.Kč pro dvě osoby/Měsíc.V případě zájmu volejte na mobil příslušného pracovníka firmy

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Praha 9-Černý Most, pronájem Praha 9-Černý Most, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha 9-Černý Most, byt Praha 9-Černý Most, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Praha 9-Černý Most bez realitky, Vlková Praha 9-Černý Most, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Praha 9-Černý Most. Požadovaná cena nemovitosti je 19 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-2-1-3.

Pro více informací kontaktujte Hanz Person (soukromý inzerent), e-mail: bytybd@sezanm.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 20.06.2019.

Fotogalerie: Pronájem bytu 2+1 - pronájem byt 2+1, 61 m2 Vlková Praha 9-Černý Most