Pronájem bytu 2+1 na Slovanech - nabídka pronájmu bytu 58 m2

Pronájem bytu 2+1 na Slovanech
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Slovanská, Plzeň
  • Velikost: 2+1, 58 m2
  • Aktualizace inzerátu: 24.08.2019
  • Cena: 12 000 Kč
  • Kontakt: S Shandová
  • E-mail: senta.esl@gmail.com
  • Telefon: 776680356

Nabízí se k dlouhodobému pronájmu plně vybavený zrekonstruovaný nekuřácký byt 2+1 o velikosti 58 m2 ve druhém patře menšího cihlového domu se zahradou na Slovanech. Dispozice bytu tvoří předsíň, kuchyně, vestavěný úložný prostor v kuchyni, ložnice, obývací pokoj, samostatné WC, koupelna, sklepní koje (cca 2,5 m2), zahrada. Parkování u domu (veřejné). Konstrukce budovy cihla. Kuchyň obsahuje myčku, sporák a troubu, kuchyňskou linku, jinak je byt zařízený. Nájem je 12000 Kč. Zálohy spojené s užíváním bytu jsou cca 3340 Kč (za 2 os/byt). Plyn a elektřina hrazeny samostatně nájemníkem. Možné připojení na internet. V blízkosti OC Dvořak, bazén, fitka, Česká pošta, s výbornou návazností na MHD, ZČU a Borská pole. Ideální bydlení pro někoho, kdo hledá klid a soukromí a zároveň rychlou dostupnost centra a kompletní občanské vybavenosti. Byt prošel v minulosti důkladnou rekonstrukcí, má nová okna, rozvody vody i elektřiny, zrenovované parketové podlahy, atd. Rovněž dům je velmi udržovaný a postupně revitalizovaný. V roce 2016 získal novou střechu, aktuálně se rekonstruují sklepy. Nespornou výhodou nemovitosti je odhlučněná zahrada za domem s příjemným posezením a soukromým dětským hřištěm. Pro účely pohodlného odpočinku je v suterénu zřízeno WC, umývárna, dále zde najdeme kolárnu a sušárnu. O dům je velmi dobře staráno. Vytápění je zajištěno dálkově. Byt má okna jak do ulice, tak do dvoru. K dispozici ihned. Doporučujeme prohlídku.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Plzeň, pronájem Plzeň, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Plzeň, byt Plzeň, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Plzeň bez realitky, Slovanská Plzeň, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Plzeň. Požadovaná cena nemovitosti je 12 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-2-1-na-slovanech.

Pro více informací kontaktujte S Shandová (soukromý inzerent), e-mail: senta.esl@gmail.com, telefon: 776680356. Inzerát byl aktualizován dne 24.08.2019.

Fotogalerie: Pronájem bytu 2+1 na Slovanech - pronájem byt 2+1, 58 m2 Slovanská Plzeň

Pronájem bytu 2+1 na Slovanech 1 Pronájem bytu 2+1 na Slovanech 2 Pronájem bytu 2+1 na Slovanech 3 Pronájem bytu 2+1 na Slovanech 4 Pronájem bytu 2+1 na Slovanech 5 Pronájem bytu 2+1 na Slovanech 6 Pronájem bytu 2+1 na Slovanech 7 Pronájem bytu 2+1 na Slovanech 8 Pronájem bytu 2+1 na Slovanech 9