Pronájem bytu 2+1 v Karviná - Hranice - nabídka pronájmu bytu 54 m2

Pronájem bytu 2+1 v Karviná - Hranice
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: , Hranice
 • Velikost: 2+1, 54 m2
 • Aktualizace inzerátu: 12.06.2021
 • Cena: 8 000 Kč
 • Kontakt: Denisa Morysová
 • E-mail: Morysovad@gmail.com
 • Telefon: 605544271

Nabízím pronájem částečně vybaveného bytu v osobním vlastnictví o velikosti 2+1/54m2 na ul. Divišova v Karviné – Hranice. Byt se nachází v 5. patře v domě po celkové revitalizaci – dům je zateplený, má plastová okna, nový výtah. Byt je po rekonstrukci – vyzděné bytové jádro, v chodbě a kuchyni jsou snížené stropy, koupelna s prostorným sprchovým koutem, samostatné WC, nové zárubně, dveře, v chodbě a kuchyni je položená dlažba, zbývající pokoje mají na zemi PVC. V kuchyni se nachází zánovní kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči (indukční deska, horkovzdušná trouba, digestoř, myčka na nádobí), dále zůstane k užívání lednice značky Gorenje, televize LG, automatická pračka LG, stůl a dvě židle. V každém pokoji je umístěná šatní skříň. K bytu náleží sklepní kóje. V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost – mateřská školka, základní škola, obchody, restaurace, autobusová zastávka. Měsíční nájem na 1 osobu činí 8 000 Kč včetně zálohy na služby (zálohy na teplo, studenou a teplou vodu). Za každou další osobu se zálohy zvyšují o 580 Kč. Elektřinu si nájemník přepisuje na sebe u dodavatele energií. Pouze solventní, pracující lidé a slušní lidé. Při podpisu smlouvy je nutné složit nájemné na daný měsíc (červenec) a kauci ve výši dvou nájmů. Do 20. 7. nájemce zaplatí nájem na měsíc srpen. Datum nastěhování 1. 7. 2021 nebo po dohodě. Preferuju dlouhodobý pronájem. Pokud inzerát zaujal, pro bližší info mě neváhejte kontaktovat.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Hranice, pronájem Hranice, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Hranice, byt Hranice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Hranice bez realitky, Hranice, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Hranice. Požadovaná cena nemovitosti je 8 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-2-1-v-karvina-hranice.

Pro více informací kontaktujte Denisa Morysová (soukromý inzerent), e-mail: Morysovad@gmail.com, telefon: 605544271. Inzerát byl aktualizován dne 12.06.2021.

Fotogalerie: Pronájem bytu 2+1 v Karviná - Hranice - pronájem byt 2+1, 54 m2 Hranice

Pronájem bytu 2+1 v Karviná - Hranice 1 Pronájem bytu 2+1 v Karviná - Hranice 2 Pronájem bytu 2+1 v Karviná - Hranice 3 Pronájem bytu 2+1 v Karviná - Hranice 4 Pronájem bytu 2+1 v Karviná - Hranice 5 Pronájem bytu 2+1 v Karviná - Hranice 6 Pronájem bytu 2+1 v Karviná - Hranice 7 Pronájem bytu 2+1 v Karviná - Hranice 8 Pronájem bytu 2+1 v Karviná - Hranice 9