Pronájem bytu 2+kk 46 m² Praha, Lovosická - nabídka pronájmu bytu 46 m2

Pronájem bytu 2+kk 46 m² Praha, Lovosická
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Lovosická, Praha
  • Velikost: 2+kk, 46 m2
  • Aktualizace inzerátu: 28.01.2024
  • Cena: 19 000 Kč
  • Kontakt: Andreas García
  • E-mail: Andreas.garcia@seznam.cz
  • Telefon: 777676989

Nabízím k pronájmu krásný a slunečný byt v klidné lokalitě, který je plně vybavený a připravený k okamžitému nastěhování. Byt nabízí ideální kombinaci pohodlí, moderního designu a dostatku přirozeného světla. Vybavení bytu zahrnuje: Obývací pokoj: - pohodlný nábytek s dostatkem prostoru pro odpočinek a relaxaci. - velká okna umožňující příjemné sluneční světlo. - moderní televizor s dostupností kabelové nebo satelitní televize. Kuchyň: - plně vybavená kuchyně s moderními spotřebiči (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, myčka nádobí). - kvalitní kuchyňské náčiní a nádobí pro přípravu jídel. Ložnice: - pohodlná manželská postel s kvalitní matrací (k dispozici dle dohody) - dostatek úložného prostoru (skříně, komody). - závěsné závěsy pro soukromí a regulaci světla. Koupelna: - moderní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem. - kvalitní sanitární vybavení. - automatická pračka Balkon nebo terasa: - venkovní prostor pro relaxaci a užívání slunečního světla. - venkovní nábytek pro ještě hezčí rána Tento byt je ideální pro ty, kteří hledají kvalitní bydlení s dostatkem světla a moderním vybavením. Cena nájmu nezahrnuje náklady na energie a služby. Poplatky: - nájemné 19 000 Kč + poplatky 3 000 Kč + vratná kauce 38 000 Kč + provize RK (ve výši jednoho nájemného) Pro více informací a prohlídku mě kontaktujte na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailové adrese.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Praha, pronájem Praha, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Praha od realitky, Lovosická Praha, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 19 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-2-kk-46-m-praha-lovosicka.

Pro více informací kontaktujte Andreas García (makléř / RK), e-mail: Andreas.garcia@seznam.cz, telefon: 777676989. Inzerát byl aktualizován dne 28.01.2024.

Fotogalerie: Pronájem bytu 2+kk 46 m² Praha, Lovosická - pronájem byt 2+kk, 46 m2 Lovosická Praha

Pronájem bytu 2+kk 46 m² Praha, Lovosická 1 Pronájem bytu 2+kk 46 m² Praha, Lovosická 2 Pronájem bytu 2+kk 46 m² Praha, Lovosická 3 Pronájem bytu 2+kk 46 m² Praha, Lovosická 4 Pronájem bytu 2+kk 46 m² Praha, Lovosická 5 Pronájem bytu 2+kk 46 m² Praha, Lovosická 6 Pronájem bytu 2+kk 46 m² Praha, Lovosická 7 Pronájem bytu 2+kk 46 m² Praha, Lovosická 8 Pronájem bytu 2+kk 46 m² Praha, Lovosická 9