Pronájem bytu 2+kk Smolín u Pohořelic - nabídka pronájmu bytu 40 m2

Pronájem bytu 2+kk Smolín u Pohořelic
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Smolín, Smolín
  • Velikost: 2+kk, 40 m2
  • Aktualizace inzerátu: 31.07.2020
  • Cena: 6 850 Kč
  • Kontakt: Andrea Toušková
  • E-mail: ajka232@gmail.com
  • Telefon: 604217588

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k pronájmu nový byt o dispozici 2+kk ve Smolíně u Pohořelic. Byt má celkovou výměru 66 m², nachází se v přízemí zrevitalizovaného domu. Byt se nabízí nezařízený, zůstává pouze KL se spotřebiči. Byt je nově po rekonstrukci, včetně podlah, koupelny s toaletou, plastových oken, vnitřních dveří včetně obložek a venkovních dveří. V bytě se nachází samostatná místnost jako komora, nebo šatna. V ceně nájmu je zahrádka k posezení s grilováním (pouze pro nájemníky domu) a 1 parkovací stání. Topení a ohřev vody je plynovým kotlem. Byt se volný ihned k nastěhování. V ceně nájmu není zahrnutá cena za služby 2.050,- Kč. Upřednostňujeme dlouhodobý pronájem.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Smolín, pronájem Smolín, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Smolín, byt Smolín, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Smolín od realitky, Smolín Smolín, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Smolín. Požadovaná cena nemovitosti je 6 850 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-2-kk-smolin-u-pohorelic.

Pro více informací kontaktujte Andrea Toušková (makléř / RK), e-mail: ajka232@gmail.com, telefon: 604217588. Inzerát byl aktualizován dne 31.07.2020.

Fotogalerie: Pronájem bytu 2+kk Smolín u Pohořelic - pronájem byt 2+kk, 40 m2 Smolín Smolín

Pronájem bytu 2+kk Smolín u Pohořelic 1 Pronájem bytu 2+kk Smolín u Pohořelic 2 Pronájem bytu 2+kk Smolín u Pohořelic 3 Pronájem bytu 2+kk Smolín u Pohořelic 4 Pronájem bytu 2+kk Smolín u Pohořelic 5 Pronájem bytu 2+kk Smolín u Pohořelic 6 Pronájem bytu 2+kk Smolín u Pohořelic 7 Pronájem bytu 2+kk Smolín u Pohořelic 8

Umístění na mapě: Pronájem bytu 2+kk Smolín u Pohořelic - pronájem byt 2+kk, 40 m2 Smolín Smolín