Pronájem bytu 3+1 64 m² Chomutov, Kamenná - nabídka pronájmu bytu 64 m2

Pronájem bytu 3+1 64 m² Chomutov, Kamenná
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Kamenná 5129, Chomutov
  • Velikost: 3+1, 64 m2
  • Aktualizace inzerátu: 15.01.2024
  • Cena: 11 000 Kč
  • Kontakt: Jan Duchaň
  • E-mail: honza.duchan@gmail.com
  • Telefon: 603508536

Nabízím k pronájmu velice pěkný a světlý byt 2+1 (upravený na 3+1) po rekonstrukci se zasklenou lodžií a krásným výhledem na celé okolí. Byt je volný IHNED. Byt je v posledním patře panelového domu, který prošel kompletní revitalizací (nový a velký výtah, vodovodní stoupačky, odpadní stoupačky, elektro stoupačky, společné prostory, zateplení, vstupní prostory - celkově je o vchod nadstandardně pečováno a dbáno o čistotu a pořádek). V rámci rekonstrukce bytu byla vytvořena velice prostorná zděná koupelna s velkým sprchovým koutem a prostorem na pračku, dále plovoucí podlahy, štuky, elektroinstalace, kuchyň s indukční varnou deskou, vestavnou troubou a prostorem na myčku. V bytě jsou instalovány nové BEZPEČNOSTNÍ vstupní dveře a je již zavedena přípojka na internet (lze snadno a rychle aktivovat novým nájemníkem). K bytu náleží i čistá a suchá sklepní kóje, případně je možné využít i další společné prostory domu dle domluvy (kolárna, prádelna). Parkování, MHD, dětské hřiště, hospoda a večerka prakticky u domu. Elektřina bude převedena na nového nájemníka - zálohy si nájemník určí sám. Zálohy na služby spojené s užíváním bytu činí 1.400,- Kč, za každou osobu se připočítává 750,- Kč. (vše řádně vyúčtováváno) Kauce je jeden měsíční nájem včetně záloh na užívání bytu dle příslušného počtu osob. Dále je nutné při podpisu smlouvy uhradit první nájem ve stejné výši, provizi a doložit bezdlužnost. PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ MOŽNÁ SLEVA Z PROVIZE ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ. Byt je volný IHNED. Pro bližší informace neváhejte volat kdykoliv Po - Ne 8 - 20h.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Chomutov, pronájem Chomutov, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Chomutov, byt Chomutov, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Chomutov bez realitky, Kamenná 5129 Chomutov, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Chomutov. Požadovaná cena nemovitosti je 11 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-3-1-64-m-chomutov-kamenna.

Pro více informací kontaktujte Jan Duchaň (soukromý inzerent), e-mail: honza.duchan@gmail.com, telefon: 603508536. Inzerát byl aktualizován dne 15.01.2024.

Fotogalerie: Pronájem bytu 3+1 64 m² Chomutov, Kamenná - pronájem byt 3+1, 64 m2 Kamenná 5129 Chomutov