Pronájem bytu 3+1 v Plzni na Slovanech v rodinném domě, možno i pro 3 studentky - nabídka pronájmu bytu 96 m2

Pronájem bytu 3+1 v Plzni na Slovanech v rodinném domě, možno i pro 3 studentky
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Jablonského, Plzeň 2 - Slovany
  • Velikost: 3+1, 96 m2
  • Aktualizace inzerátu: 05.09.2019
  • Cena: 9 900 Kč
  • Kontakt: Luboš Zvírotský
  • E-mail: info@representreality.cz
  • Telefon: 737163003

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 o ploše 96 m2 v Plzni na Slovanech. Byt se nachází v prvním patře a podkroví rodinného domu a je částečně vybavený nábytkem. V prvním patře se nachází menší chodba s vchodem na toaletu, následuje vchod do kuchyně s kuchyňskou linkou se sporákem s elektrickou troubou, myčkou a stůl se židlemi. Následuje po levé straně vchod do pokoje se šatními skříněmi a po pravé straně se vstupuje do koupelny s vanou a umyvadlem a pračkou. Po schodech se vystoupá do podkroví, kde se nacházejí další dva pokoje, které mohou plnit funkci ložnice. V částce za služby jsou veškeré náklady na energie, o2 TV a internet. Byt je vytápěný novými kamny WAW. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost včetně MHD, mnoha obchodů, školy, školky a supermarketu. PENB kategorie G. Majitelka dává přednost nájemníkům nekuřákům a bez domácích zvířat, výhodné například pro tři studentky. Vzhledem k poloze ve vyhledávané lokalitě doporučujeme Vaší pozornosti.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Plzeň 2 - Slovany, pronájem Plzeň 2 - Slovany, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Plzeň 2 - Slovany, byt Plzeň 2 - Slovany, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Plzeň 2 - Slovany od realitky, Jablonského Plzeň 2 - Slovany, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Plzeň 2 - Slovany. Požadovaná cena nemovitosti je 9 900 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-3-1-v-plzni-na-slovanech-v-rodinnem-dome-mozno-i-pro-3-studentky.

Pro více informací kontaktujte Luboš Zvírotský (makléř / RK), e-mail: info@representreality.cz, telefon: 737163003. Inzerát byl aktualizován dne 05.09.2019.

Fotogalerie: Pronájem bytu 3+1 v Plzni na Slovanech v rodinném domě, možno i pro 3 studentky - pronájem byt 3+1, 96 m2 Jablonského Plzeň 2 - Slovany

Pronájem bytu 3+1 v Plzni na Slovanech v rodinném domě, možno i pro 3 studentky 1 Pronájem bytu 3+1 v Plzni na Slovanech v rodinném domě, možno i pro 3 studentky 2 Pronájem bytu 3+1 v Plzni na Slovanech v rodinném domě, možno i pro 3 studentky 3 Pronájem bytu 3+1 v Plzni na Slovanech v rodinném domě, možno i pro 3 studentky 4 Pronájem bytu 3+1 v Plzni na Slovanech v rodinném domě, možno i pro 3 studentky 5 Pronájem bytu 3+1 v Plzni na Slovanech v rodinném domě, možno i pro 3 studentky 6 Pronájem bytu 3+1 v Plzni na Slovanech v rodinném domě, možno i pro 3 studentky 7 Pronájem bytu 3+1 v Plzni na Slovanech v rodinném domě, možno i pro 3 studentky 8 Pronájem bytu 3+1 v Plzni na Slovanech v rodinném domě, možno i pro 3 studentky 9 Pronájem bytu 3+1 v Plzni na Slovanech v rodinném domě, možno i pro 3 studentky 10