Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě - nabídka pronájmu bytu 60 m2

Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Pražská , Benátky nad Jizerou
  • Velikost: 3+kk, 60 m2
  • Aktualizace inzerátu: 30.05.2023
  • Cena: 16 000 Kč
  • Kontakt: Ludmila Műnzerová
  • E-mail: munzerova@seznam.cz
  • Telefon: 734699890

Nabízím vám slunný a moderní byt 3+kk o rozloze 60,6 m2 v novostavbě ve 2. patře cihlového domu bez výtahu. V bytě je moc hezká kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, pěkná koupelna s vanou a pračkou. Byt je částečně zařízený nábytkem: rozkládací sedačka, konferenční stolek, komoda s šuplíky. V ložnici a obývacím pokoji jsou balkony s krásným výhledem na okolí. Součástí bytu je sklepní kóje. Vytápění celého domu je plynovým kotlem s rozvodem do radiátorů, ohřev teplé užitkové vody zajištuje bojler, který se nachází v bytě. K parkování je k dispozici zdarma venkovní parkovací stání a garáž s elektropohonem vrat v suterénu domu. Moderní soubor bytových domů na nádherném jižním prosluněném svahu města Benátek, s překrásným výhledem. Tato luxusní lokalita plná zeleně činí jednu z nejkrásnějších a nejklidnějších obytných zón Benátek nad Jizerou, která poskytne možnost nerušeného odpočinku a relaxace. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost: restaurace, obchody, školy, sportoviště, koupaliště, renesanční zámek. Benátky nad Jizerou leží na rychlostní komunikaci D10 mezi Prahou a Mladou Boleslaví. • měsíční nájemné 16.000,-Kč • zálohy na vodu, teplo a elektřinu podle počtu osob • peněžitá jistota (vratná kauce) 20.000,-Kč • poplatek RK za zprostředkování 16.000,-Kč Byt je ihned k nastěhování. Pouze pro slušné, solventní a pracující lidi. Pokud vás nabídka zaujala, ozvěte se mi, domluvíme se na prohlídku.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Benátky nad Jizerou, pronájem Benátky nad Jizerou, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Benátky nad Jizerou, byt Benátky nad Jizerou, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Benátky nad Jizerou od realitky, Pražská Benátky nad Jizerou, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Benátky nad Jizerou. Požadovaná cena nemovitosti je 16 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-3-kk-v-luxusni-lokalite.

Pro více informací kontaktujte Ludmila Műnzerová (makléř / RK), e-mail: munzerova@seznam.cz, telefon: 734699890. Inzerát byl aktualizován dne 30.05.2023.

Fotogalerie: Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě - pronájem byt 3+kk, 60 m2 Pražská Benátky nad Jizerou

Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě 1 Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě 2 Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě 3 Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě 4 Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě 5 Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě 6 Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě 7 Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě 8 Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě 9 Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě 10 Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě 11 Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě 12 Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě 13 Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě 14 Pronájem bytu 3+kk v luxusní lokalitě 15