Pronájem bytu na ul. Spáčilova - nabídka pronájmu bytu 60 m2

Pronájem bytu na ul. Spáčilova
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Spáčilova, Brno
  • Velikost: 1+kk, 60 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.02.2024
  • Cena: 13 500 Kč
  • Kontakt: Daniela Melkesová
  • E-mail: cup.cup@email.cz
  • Telefon: 605755232

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu slunný, prostorný, byt o velikosti 1+kk na ulici Spáčilova v Brně- Černovicích. Jedná se o velice pěkný, podkrovní, atypický byt s výhledem do zahrady. Byt se nachází ve 4.podlaží v řadovém, cihlovém, čtyř- podlažním domě, ve kterém jsou pouze 4 bytové jednotky (na každém podlaží 1 byt). Dům i byty jsou po kompletní rekonstrukci( r. 2020- 2021). Byt je orientován do zahrady ( kuchyně, koupelna) na východní stranu. Výměra bytu je cca 60m2. Každý byt má vlastní vodoměr a elektroměr. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, který je společný pro celý dům. Náklady na energie činí 3000,- Kč a jsou každoročně vyúčtovávány. Velikou výhodou tohoto bytu je jeho klidná poloha, příjemní nájemníci a v neposlední řadě výborná občanská vybavenost a dostupnost. Jako nadstandardní bonus nabízíme možnost využívání přilehlé zahrady ( po dohodě s majitelem) a dále za poplatek 1000,- Kč možnost parkování před domem v oploceném, chráněném prostoru. Cena za bydlení je : 13 500,- Kč plus 3000,- Kč inkaso. Požadujeme vratnou kauci ve výši 25 000,- Kč V případě zájmu se ozvěte, prosím, na mail : cup.cup@email.cz a stručně o sobě napište. Všichni zájemci musí projít prověřením exekučních evidencí, rejstříku insolvence, seznamu hledaných osob policií ČR a evidence dlužníků na zdravotním a sociálním pojištění. Nemáme zájem o spolupráci s RK.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Brno, pronájem Brno, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Brno, byt Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Brno bez realitky, Spáčilova Brno, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 13 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-na-ul-spacilova-2.

Pro více informací kontaktujte Daniela Melkesová (soukromý inzerent), e-mail: cup.cup@email.cz, telefon: 605755232. Inzerát byl aktualizován dne 08.02.2024.

Fotogalerie: Pronájem bytu na ul. Spáčilova - pronájem byt 1+kk, 60 m2 Spáčilova Brno

Pronájem bytu na ul. Spáčilova 1 Pronájem bytu na ul. Spáčilova 2 Pronájem bytu na ul. Spáčilova 3 Pronájem bytu na ul. Spáčilova 4 Pronájem bytu na ul. Spáčilova 5 Pronájem bytu na ul. Spáčilova 6 Pronájem bytu na ul. Spáčilova 7 Pronájem bytu na ul. Spáčilova 8 Pronájem bytu na ul. Spáčilova 9 Pronájem bytu na ul. Spáčilova 10