Pronájem bytu na ul. Spáčilova - nabídka pronájmu bytu 50 m2

Pronájem bytu na ul. Spáčilova
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Spáčilova, Brno
  • Velikost: 1+1, 50 m2
  • Aktualizace inzerátu: 13.12.2022
  • Cena: 12 000 Kč
  • Kontakt: Daniela Melkesová
  • E-mail: cup.cup@email.cz
  • Telefon: 605755232

Nabízíme pronájem slunného jednoprostorového podkrovního bytu charakteru 1+1 o výměře 50m2 v cihlovém domě na ulici Spáčilova v Černovicích. Jedná se o klidné bydlení s výhledem do zahrad uvnitř uzavřeného bloku domů, v domě jsou pouze 4 bytové jednotky. Interiér bytu zkrášlují původní a obnažené trámy, je zde prostorná koupelna s vanou, která je též s oknem do zahrady. Dům i jeho byty prošly kompletní rekonstrukcí v r.2021. Podkrovní bytová jednotka byla vybudována jako zcela nová. Veškeré vybavení v bytě je rovněž nové, po dohodě s majitelem lze dovybavit pračkou a ledničkou. Orientace domu je východ-západ . Za určitých podmínek je i možnost užívání přilehlé zahrady. Každý byt má samostatné měřiče na elektřinu a vodu. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, který je společný pro všechny byty. Volný od 12/2022. Nájemné 12 000,- plus 3000,- inkaso. Vratná kauce 25 000,-, t.č. je nabídka bez zprostředkování realitní kanceláří, tudíž se neplatí provizní poplatek.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Brno, pronájem Brno, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Brno, byt Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Brno bez realitky, Spáčilova Brno, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 12 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-na-ul-spacilova.

Pro více informací kontaktujte Daniela Melkesová (soukromý inzerent), e-mail: cup.cup@email.cz, telefon: 605755232. Inzerát byl aktualizován dne 13.12.2022.

Fotogalerie: Pronájem bytu na ul. Spáčilova - pronájem byt 1+1, 50 m2 Spáčilova Brno

Pronájem bytu na ul. Spáčilova 1 Pronájem bytu na ul. Spáčilova 2 Pronájem bytu na ul. Spáčilova 3 Pronájem bytu na ul. Spáčilova 4 Pronájem bytu na ul. Spáčilova 5 Pronájem bytu na ul. Spáčilova 6