Pronájem bytu po rekonstrukci Sedlčany - nabídka pronájmu bytu 60 m2

Pronájem bytu po rekonstrukci Sedlčany
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: U Kulturního domu, Sedlčany
  • Velikost: 2+1, 60 m2
  • Aktualizace inzerátu: 26.10.2022
  • Cena: 13 000 Kč
  • Kontakt: Jan Chaloupecký
  • E-mail: chalik.jan@gmail.com
  • Telefon: 735907301

Nabízíme byt po rekonstrukci v klidnější části Sedlčan. Ve městě je veškerá občanská vybavenost – školky, školy, nemocnice, kino atd. Byt se nachází v menší 4patrové bytovce bez výtahu. V domě jsou k užívání společné prostory kočárkárny a sušárny. Byt je ve druhém nadzemním a celkově ve třetím podlaží. Rozloha bytu je 60 m2 a je členěn jako 2+1. V předsíni jsou vestavné úložné prostory. Samostatně toaleta a koupelna. V koupelně proběhla rekonstrukce dříve a je zde sprchový kout, umyvadlo a skoro nová pračka. Na toaletě je nová toaletní mísa. V další části bytu je samostatná kuchyň, která je teď čerstvě po kompletní rekonstrukci. V kuchyni jsou úplně nové: vestavná el. trouba, vestavná sklokeramická varná deska, vestavná myčka, vestavná digestoř, dřez+baterie+odpad a sestava kuchyňské linky. V kuchyni je okno a dost prostoru na nějakou menší jídelnu. Lednice je zde původní-má spodní mrazák, ale je dost používaná. Dále je udělána úplně nová podlaha a to nejen v kuchyni, ale i v celém bytě. Wc, předsíň a kuchyň mají moderní linoleum a v obou pokojích jsou položené nové koberce. Každý ze dvou pokojů má svůj vlastní samostatný balkón. V celém bytě je vymalováno. V bytě ještě doděláváme malé detaily, ale k nastěhování je ihned. Voda se ohřívá v moderním a dostatečně velkém elektrickém bojleru. Topení je elektrické ústřední. Spotřeba zde nebyla nikdy nějak veliká-velmi úsporné. Je zde k dispozici rychlí internet za asi 250 Kč měsíčně. Hledáme pouze slušného a klidného nájemníka bez domácích mazlíčků. Cena 13000 Kč plus poplatky. Požadujeme 2 nájmy dopředu a vratnou kauci 17000 Kč.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Sedlčany, pronájem Sedlčany, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Sedlčany, byt Sedlčany, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Sedlčany bez realitky, U Kulturního domu Sedlčany, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Sedlčany. Požadovaná cena nemovitosti je 13 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-po-rekonstrukci-sedlcany.

Pro více informací kontaktujte Jan Chaloupecký (soukromý inzerent), e-mail: chalik.jan@gmail.com, telefon: 735907301. Inzerát byl aktualizován dne 26.10.2022.

Fotogalerie: Pronájem bytu po rekonstrukci Sedlčany - pronájem byt 2+1, 60 m2 U Kulturního domu Sedlčany