Pronájem bytu s balkonem a sklepem Praha9 9 - nabídka pronájmu bytu 36 m2

Pronájem bytu s balkonem a sklepem Praha9 9
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: Cíglerova 1091, Praha
 • Velikost: 1+1, 36 m2
 • Aktualizace inzerátu: 28.09.2022
 • Cena: 12 000 Kč
 • Kontakt: Dominika Novotná
 • E-mail: nodomi89@gmail.com
 • Telefon: 739638294

Nabízím pronájem nově zrekonstruovaného slunného a světlého bytu 1+1 (36m) se zasklenou lodžií. Díky oknům přes celou kuchyň a většinu obývacího pokoje působí byt velmi příjemně. Byt se nachází v pěší dostupnosti metra Rajská zahrada (6 min.) nebo Černý most (6min.). Minutu od domu je i autobusová zastávka. Možnost parkování okolo domu, popřípadě hned před domem je velké parkoviště, kde je možné pronajmout parkovací stání. Vlak kam jede autobus z Černého mostu v Běchovicích či Horních Počernicích (5 min). Tramvajová zastávka Lehovec . Výhodou je veškerá občanská vybavenost v okolí – pošta, poliklinika Parník, městský úřad, OC Černý most, mnoho obchodů jako Ikea, XXX Lutz, Makro, Honrbach, Sconto, restaurace, školy, školky, dětské hřiště, volnočasové centrum Plechárna atd. Ale také příroda (Klánovický les, Xaverovský háj, Počernický rybník apod.), kam je možné se dostat autobusem za pár minut. Za domem se nachází park. Byt je situován v druhém nadzemním podlaží. K bytu náleží prostorný sklep, kam vede výtah. Plocha bytu je 36m. V bytě je nově udělaná kuchyň (je zde oproti fotkám nová větší lednice), koupelna, nově zasklená lodžie, nová okna, podlahy. Byt je částečně vybavený- lednička, sporák a trouba…V kuchyni je prostorná skříň na potraviny a vejde se zde stolek a židle. Stejně tak v předsíni je velká skříň a vejde se botník. Dům je také nově zrekonstruovaný a zateplený. Byt nabízím pro jednu nebo dvě osoby. Domácí zvířata nevadí. V případě zájmu a zaslání poptávky prosím uveďte tyto informace: datum nastěhování, počet osob, zvíře, dlouhodobý nájem na jak dlouho? A něco o sobě…  V bytě si nechávám trvalý pobyt, proto předem upozorňují, že zde není možnost pobírání různých příspěvků. Cena 12 000Kč + poplatky 2500 Kč + elektřina. Vratná kauce 15 000 Kč. K pronájmu od 1.11.2022 Prosím jen vážní zájemci.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Praha, pronájem Praha, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Praha bez realitky, Cíglerova 1091 Praha, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 12 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-s-balkonem-a-sklepem-praha9-9.

Pro více informací kontaktujte Dominika Novotná (soukromý inzerent), e-mail: nodomi89@gmail.com, telefon: 739638294. Inzerát byl aktualizován dne 28.09.2022.

Fotogalerie: Pronájem bytu s balkonem a sklepem Praha9 9 - pronájem byt 1+1, 36 m2 Cíglerova 1091 Praha

Pronájem bytu s balkonem a sklepem Praha9 9 1 Pronájem bytu s balkonem a sklepem Praha9 9 2 Pronájem bytu s balkonem a sklepem Praha9 9 3 Pronájem bytu s balkonem a sklepem Praha9 9 4 Pronájem bytu s balkonem a sklepem Praha9 9 5 Pronájem bytu s balkonem a sklepem Praha9 9 6 Pronájem bytu s balkonem a sklepem Praha9 9 7 Pronájem bytu s balkonem a sklepem Praha9 9 8 Pronájem bytu s balkonem a sklepem Praha9 9 9