pronájem bytu v Brně - nabídka pronájmu bytu 86 m2

pronájem bytu v Brně
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Pellicova, Brno
  • Velikost: 3+1, 86 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.02.2021
  • Cena: 19 900 Kč
  • Kontakt: Renata Volná
  • E-mail: rvolna@volny.cz
  • Telefon: 603412864

Pronajmu kompletně nově zrekonstruovaný 3 pokojový byt s předsíní a samostatnou kuchyní vybavenou kuchyňskou linkou, myčkou nádobí a elektrickým sporákem se sklokeramickou varnou deskou o celkové výměře 85,5 m2 v přízemí domu v centru města Brna ve velmi žádané lokalitě a nejkrásnější ulici v centru města (Pellicova ulice). Jedná se o nadstandardní bydlení.. Koupelna je vybavena novou vanou, koupelnovou skříňkou s osvětlením, WC je samostatně umístěné. Pokoje nejsou zařízené a nejsou průchozí. Dům je cihlový z 1. republiky, v bytě jsou eurookna a je vybaven vlastním novým plynovým kondenzačním kotlem na topení a ohřev teplé vody. Na podlaze v bytě je kombinace dlažby a plovoucí podlahy. K dispozici je dvůr a zahrada. V domě je zaveden kabel internetu i kabelové televize. Velmi vhodné pro rodinu s dětmi. Naproti domu v parku je dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a dalšími atrakcemi. Z bytu je výhled do zahrady a do parku pod Špilberkem, všude okolo je zeleň. V blízkosti se nachází mateřská škola, základní škola je nedaleko. Dům je několik minut pěšky do samého centra města Brna, v blízkosti se nachází zastávka MHD. Parkování je možné na parkovišti před domem. Nájemné činí měsíčně 19.900,-Kč + 400,-Kč záloha na služby na osobu (vodné a stočné, osvětlení a úklid společných prostor apod.) . Elektřinu a plyn si nájemník přepisuje na sebe. Kauce 1,5 násobek nájemného. Okamžitě k dispozici. Podmínka nekuřák. Bez zvířat.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Brno, pronájem Brno, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Brno, byt Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Brno bez realitky, Pellicova Brno, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 19 900 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-v-brne.

Pro více informací kontaktujte Renata Volná (soukromý inzerent), e-mail: rvolna@volny.cz, telefon: 603412864. Inzerát byl aktualizován dne 06.02.2021.

Fotogalerie: pronájem bytu v Brně - pronájem byt 3+1, 86 m2 Pellicova Brno

pronájem bytu v Brně 1 pronájem bytu v Brně 2 pronájem bytu v Brně 3 pronájem bytu v Brně 4 pronájem bytu v Brně 5 pronájem bytu v Brně 6 pronájem bytu v Brně 7 pronájem bytu v Brně 8 pronájem bytu v Brně 9