Pronájem bytu v RD se zahradou - nabídka pronájmu bytu 25 m2

Pronájem bytu v RD se zahradou
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Vrané nad Vltavou
  • Velikost: 2+kk, 25 m2
  • Aktualizace inzerátu: 07.04.2021
  • Cena: 5 500 Kč
  • Kontakt: Lenka Chlanová
  • E-mail: lenka.chlanova@gmail.com
  • Telefon: 603754333

Nabídka pronájmu Vrané nad Vltavou - dobrý den nabízíme pronájem malého bytu v přízemí rodinného domu. Byt má svůj vchod ze společné chodby a tvoří ho dvě místnosti, samostatná sprcha a WC. Větší místnost má přes 12 m2 a menší cca 8 m2. K dispozici nabízíme také prádelnu s pračkou, úložný prostor ve sklepě a společné užívání zahrady. Prostor je vhodný buď pro bydlení jedné, max. dvou osob nebo jako kancelář (pokud není velký pohyb klientů). Pokoje mohou být úplně vyklizené nebo částečně vybavené - lze umístit kuchyňskou linku, postele, stoly, skříně a další drobnosti. Vše je o domluvě. Pronájem činí 5500 Kč měsíčně + 1800 poplatky. Prostor volný od 1.5. Pro více informací nebo domluvení prohlídky volejte nebo pište na 603754333 nebo do zpráv.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Vrané nad Vltavou, pronájem Vrané nad Vltavou, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Vrané nad Vltavou, byt Vrané nad Vltavou, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Vrané nad Vltavou bez realitky, Vrané nad Vltavou, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Vrané nad Vltavou. Požadovaná cena nemovitosti je 5 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-bytu-v-rd-se-zahradou.

Pro více informací kontaktujte Lenka Chlanová (soukromý inzerent), e-mail: lenka.chlanova@gmail.com, telefon: 603754333. Inzerát byl aktualizován dne 07.04.2021.

Fotogalerie: Pronájem bytu v RD se zahradou - pronájem byt 2+kk, 25 m2 Vrané nad Vltavou

Pronájem bytu v RD se zahradou 1 Pronájem bytu v RD se zahradou 2 Pronájem bytu v RD se zahradou 3 Pronájem bytu v RD se zahradou 4 Pronájem bytu v RD se zahradou 5

Umístění na mapě: Pronájem bytu v RD se zahradou - pronájem byt 2+kk, 25 m2 Vrané nad Vltavou