pronájem celoročně obývané chaty - nabídka pronájmu rekreační nemovitosti 500 m2

pronájem celoročně obývané chaty
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Suchý, Suchý
  • Velikost: 3+1, 500 m2
  • Aktualizace inzerátu: 15.02.2018
  • Cena: 12 000 Kč
  • Kontakt: Petra Škvařilová
  • E-mail: petraskvarilova@seznam.cz
  • Telefon: 733777526

V zastoupení majitele si Vás dovolím pozvat na chatu na týdenní pobyt. Chata je celoročně obyvatelná, má 3 ložnice z každé ložnice je vstup na balkon. Povlečení a ručníky v ceně. V přízemí se nachází obývací pokoj s jídelnou a s otevřeným ohništěm, který v zimních měsících krásně prohřeje a navodí příjemnou atmosféru v pokoji. Po otevření francouzských dveřích vstoupíte na příjemnou terasu na které Vám bude chutnat nejen ranní káva, ale i odpolední menu a samozřejmě i večerní grilování na venkovním grilu. V této chatě jsou vítáni i domácí mazlíčci, ale pozemek není zcela oplocen. Chata nabízí kuchyňku se zařízením tekoucí teplou vodu, el. sporák, troubu, mikrovlnku, ledničku a samozřejmě i nádobí. V chatě je splachovací toaleta se sprchovým koutem a umyvadlem (k umyvadlu pouze st. voda). Parkování přímo u chaty. Tato chatařská oblast je vyhledávaná nejen v letních měsících kde se dá chodit koupat na místní známý rybník, ale je tu hezká příroda, možnest houbaření, v zimě běžky a dojezd na vlek je do 35km. (Olešnice, Hodonín, Kladky)

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti pronájem, hledám rekreační Suchý, pronájem Suchý, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Suchý, rekreační Suchý, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem rekreační Suchý od realitky, Suchý Suchý, rekreační od makléře nebo RK, inzerát pronájem rekreační a nabízím rekreační Suchý. Požadovaná cena nemovitosti je 12 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-celorocne-obyvane-chaty.

Pro více informací kontaktujte Petra Škvařilová (makléř / RK), e-mail: petraskvarilova@seznam.cz, telefon: 733777526. Inzerát byl aktualizován dne 15.02.2018.

Fotogalerie: pronájem celoročně obývané chaty - pronájem rekreační 3+1, 500 m2 Suchý Suchý

pronájem celoročně obývané chaty 1 pronájem celoročně obývané chaty 2 pronájem celoročně obývané chaty 3 pronájem celoročně obývané chaty 4 pronájem celoročně obývané chaty 5 pronájem celoročně obývané chaty 6 pronájem celoročně obývané chaty 7 pronájem celoročně obývané chaty 8 pronájem celoročně obývané chaty 9 pronájem celoročně obývané chaty 10 pronájem celoročně obývané chaty 11 pronájem celoročně obývané chaty 12

Umístění na mapě: pronájem celoročně obývané chaty - pronájem rekreační 3+1, 500 m2 Suchý Suchý