Pronájem cihlového bytu 2+kk v Bedihošti u Prostějova, - nabídka pronájmu bytu 45 m2

Pronájem cihlového bytu 2+kk v Bedihošti u Prostějova,
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Bedihoštu u Prostějova
  • Velikost: 2+kk, 45 m2
  • Aktualizace inzerátu: 04.08.2020
  • Cena: 11 500 Kč
  • Kontakt: Pavla Ježková
  • E-mail: vajo@post.cz
  • Telefon: 603140025

Pronájem velmi pěkného cihlového bytu 2+kk v Bedihošti u Prostějova, ulice Prostějovská. Byt má rozlohu 45 m2 a bude se pronajímat nezařízený. Nachází se v 1. patře cihlového domu a je po kompletní rekonstrukci. V případě zájmu je možnost využití zahrady, kde je možné grilovat.V kuchyni je nová kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, multifunkční troubou, lednicí, vest. mikrovlnnou troubou a myčkou. Ve zděné koupelně je sprchový kout, dlažba, obklady, umyvadlo a toaleta je společně. V bytě podlahy jsou plovoucí, v obývací prostoru jsou bodové světla a o zdobné krovy. Byt má samostatný vchod, je orientovaný do dvora. K dispozici je sklep, kolárna a možnost parkování v uzavřeném dvoře za poplatek 250,-Kč/měsíc. Možnost okamžitého nastěhování. Cena je uvedena včetně záloh inkaso. V případě zájmu je potřeba složit kauci ve výši 20.000,-Kč. V případě zájmu se platí provize RK za zprostředkování ve výši jednoho nájmu + DPH. PENB tř. G.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Bedihoštu u Prostějova, pronájem Bedihoštu u Prostějova, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Bedihoštu u Prostějova, byt Bedihoštu u Prostějova, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Bedihoštu u Prostějova od realitky, Bedihoštu u Prostějova, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Bedihoštu u Prostějova. Požadovaná cena nemovitosti je 11 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-cihloveho-bytu-2-kk-v-bedihosti-u-prostejova.

Pro více informací kontaktujte Pavla Ježková (makléř / RK), e-mail: vajo@post.cz, telefon: 603140025. Inzerát byl aktualizován dne 04.08.2020.

Fotogalerie: Pronájem cihlového bytu 2+kk v Bedihošti u Prostějova, - pronájem byt 2+kk, 45 m2 Bedihoštu u Prostějova