Pronájem domu s hospodou - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 200 m2

Pronájem domu s hospodou
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Řimice
  • Velikost: 4+1 a větší, 200 m2
  • Aktualizace inzerátu: 24.01.2020
  • Cena: 10 000 Kč
  • Kontakt: Lumír Kratochvíl
  • E-mail: hospodakodlov@seznam.cz
  • Telefon: 604757244

Nabízím možnost pronájmu dvoupatrového domu s hospodou v obci Bílá Lhota - Nové Mlýny. Dům je rozdělen do dvou částí. V přízemí se nachází hospoda s kapacitou pro cca 25 osob, samostatné toalety a zahrádka. K dispozici jsou stoly s židlemi, chladící box a částečně vybavená kuchyň. V přízemí je také umístěný samostatný pokoj s postelemi. V patře je prostorný byt se třemi pokoji, kuchyní, dvěma koupelnami (jedna menší se sprchovým koutem, druhá s vanou). Dále je k dispozici velká zastřešená terasa a balkón. Ústřední topení je řešeno kotlem na pevná paliva. Vodní zdroj vlastní. Dále možnost využití parkoviště pro osm aut a pozemek s loukou, který sahá až k břehům řeky Moravy. Největší předností této nemovitosti je její umístění v chráněné krajské oblasti Litovelské Pomoraví. Každou sezonu zde jezdí velké množství vodáků a cyklistů, kteří se rádi občerství nebo ubytují pod stanem na louce patřící k pozemku. Zde se nabízí další možnost výdělku. Dům je k dispozici ihned, kontaktujte mě na čísle 604757244. Uvedená částka je za pronájem celého objektu (byt + hospoda + louka)

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Řimice, pronájem Řimice, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Řimice, komerční Řimice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Řimice bez realitky, Řimice, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Řimice. Požadovaná cena nemovitosti je 10 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-domu-s-hospodou.

Pro více informací kontaktujte Lumír Kratochvíl (soukromý inzerent), e-mail: hospodakodlov@seznam.cz, telefon: 604757244. Inzerát byl aktualizován dne 24.01.2020.

Fotogalerie: Pronájem domu s hospodou - pronájem komerční 4+1 a větší, 200 m2 Řimice

Pronájem domu s hospodou 1 Pronájem domu s hospodou 2 Pronájem domu s hospodou 3 Pronájem domu s hospodou 4 Pronájem domu s hospodou 5 Pronájem domu s hospodou 6