Pronájem domu Sokolnice u Brna - nabídka pronájmu domu 79 m2

Pronájem domu Sokolnice u Brna
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Sokolnice
  • Velikost: 3+kk, 79 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.01.2017
  • Cena: 15 000 Kč
  • Kontakt: Julia Daňková
  • E-mail: dankova.julie@seznam.cz
  • Telefon: -

K pronájmu nabízím řadový rodinný dům v obci Sokolnice (Brno – venkov) o podlahové ploše 121 m². Dům disponuje garáží a dvěma parkovacími místy před domem. Dům má dvě obytná podlaží, v prvním se nachází obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem (29 m²), komora, předsíň, WC a garáž. V druhém podlaží se nachází dvě ložnice (14 m²), menší podlouhlý pokoj s pračkou a kotlem (13 m²) a koupelna s rohovou vanou. Součástí domu je malá zahrada spojená s terasou (10x12 m). Dům bude pronajat plně zařízený. Cena za pronájem je 15 000 Kč měsíčně, energie se platí zvlášť. Umístění domu je na velmi klidném místě, v dosahu několika minut pěší chůze se nachází zastávka MHD s výbornou dostupností do Brna. Pronájem nabízím minimálně na 12 měsíců, dům bude volný k nastěhování od února 2017. V případě dotazů mě prosím kontaktujte na uvedený e-mail.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti pronájem, hledám dům Sokolnice, pronájem Sokolnice, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Sokolnice, dům Sokolnice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem dům Sokolnice bez realitky, Sokolnice, dům od majitele bez RK, inzerát pronájem dům a nabízím dům Sokolnice. Požadovaná cena nemovitosti je 15 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-domu-sokolnice-u-brna.

Pro více informací kontaktujte Julia Daňková (soukromý inzerent), e-mail: dankova.julie@seznam.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 12.01.2017.

Fotogalerie: Pronájem domu Sokolnice u Brna - pronájem dům 3+kk, 79 m2 Sokolnice

Pronájem domu Sokolnice u Brna 1 Pronájem domu Sokolnice u Brna 2 Pronájem domu Sokolnice u Brna 3 Pronájem domu Sokolnice u Brna 4 Pronájem domu Sokolnice u Brna 5 Pronájem domu Sokolnice u Brna 6 Pronájem domu Sokolnice u Brna 7 Pronájem domu Sokolnice u Brna 8 Pronájem domu Sokolnice u Brna 9 Pronájem domu Sokolnice u Brna 10 Pronájem domu Sokolnice u Brna 11 Pronájem domu Sokolnice u Brna 12

Umístění na mapě: Pronájem domu Sokolnice u Brna - pronájem dům 3+kk, 79 m2 Sokolnice