Pronájem garsonka, Nový Jičín, Riegrova - nabídka pronájmu bytu 26 m2

Pronájem garsonka, Nový Jičín, Riegrova
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Riegrova, Nový Jičín
  • Velikost: 1+kk, 26 m2
  • Aktualizace inzerátu: 18.11.2021
  • Cena: 6 100 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Hledáte-li slušné bydlení v klidné části Nového Jičína na ulici Riegrova? Neváhejte a volejte na tel. číslo 602 732 968. Nabízíme Vám k pronájmu garsonku umístěnou v přízemí panelového bytu. Kuchyňská linka je vybavená elektrickou varnou deskou s troubou a menší lednicí. Ve vybavení koupelny se sprchovým koutem a WC je i pračka. V chodbě je vestavěná skříň bot. K dispozici je sklepní kóje. PENB nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. Cena pronájmu je stanovena na částku 6.100 Kč, záloha na energie včetně internetu činí 2.600 Kč. Vratná kauce je majitelem stanovena na částku 17.400 Kč + provize RK ve výši 9.000 Kč. Doufám, že Vás tato nabídka zaujala a přijdete se na byt podívat pro snazší rozhodování. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka na základě jim zvolených kritérií.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Nový Jičín, pronájem Nový Jičín, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Nový Jičín, byt Nový Jičín, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Nový Jičín od realitky, Riegrova Nový Jičín, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Nový Jičín. Požadovaná cena nemovitosti je 6 100 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-garsonka-novy-jicin-riegrova.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 18.11.2021.

Fotogalerie: Pronájem garsonka, Nový Jičín, Riegrova - pronájem byt 1+kk, 26 m2 Riegrova Nový Jičín

Pronájem garsonka, Nový Jičín, Riegrova 1 Pronájem garsonka, Nový Jičín, Riegrova 2 Pronájem garsonka, Nový Jičín, Riegrova 3 Pronájem garsonka, Nový Jičín, Riegrova 4 Pronájem garsonka, Nový Jičín, Riegrova 5