Pronájem Kancelář, Nový Jičín, K Nemocnici - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 12 m2

Pronájem Kancelář, Nový Jičín, K Nemocnici
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: K. Nemocnici, Nový Jičín
  • Velikost: 12 m2
  • Aktualizace inzerátu: 23.03.2021
  • Cena: 2 500 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Nabízíme Vám pronájem nebytového prostoru v Novém Jičíně na ulici K Nemocnici. Objekt se nachází na frekventovaném místě s výdejovým okénkem do ulice naproti budově České pošty. Lze jej využít jako kancelář, obchod, výdejní místo pro e-shop nebo zastoupení firmy. K dispozici je WC na patře budovy. PENB nebyl zatím dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. Parkoviště je vzdáleno jen 80 kroků a Masarykovo náměstí 200 kroků. Majitel požaduje měsíční nájemné bez energií ve výši 2.500 Kč, zálohy na energie ve výši 500 Kč, kauce dohodou a provize RK ve výši 3.000 Kč. Myslíte si, že by tento prostor mohl být ideální pro Vaše podnikání? Nyní již stačí zavolat a domluvit si prohlídku. Nevyhovují Vám tyto prostory nebo lokalita? Kontaktujte mne a pokusíme se pro Vás najít řešení.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Nový Jičín, pronájem Nový Jičín, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Nový Jičín, komerční Nový Jičín, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Nový Jičín od realitky, K. Nemocnici Nový Jičín, komerční od makléře nebo RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Nový Jičín. Požadovaná cena nemovitosti je 2 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-kancelar-novy-jicin-k-nemocnici.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 23.03.2021.

Fotogalerie: Pronájem Kancelář, Nový Jičín, K Nemocnici - pronájem komerční 12 m2 K. Nemocnici Nový Jičín

Pronájem Kancelář, Nový Jičín, K Nemocnici 1 Pronájem Kancelář, Nový Jičín, K Nemocnici 2 Pronájem Kancelář, Nový Jičín, K Nemocnici 3 Pronájem Kancelář, Nový Jičín, K Nemocnici 4 Pronájem Kancelář, Nový Jičín, K Nemocnici 5 Pronájem Kancelář, Nový Jičín, K Nemocnici 6

Umístění na mapě: Pronájem Kancelář, Nový Jičín, K Nemocnici - pronájem komerční 12 m2 K. Nemocnici Nový Jičín